Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, máte preferenci na kuřácký či nekuřácký prostor, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 13. 9.

Vážení, přijměte pozvání ve středu 13. září 2017 od 18.30 hodin na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne pátý díl Letenského poháru. Těšíme se na Vás! Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


Tudy07.01.2017

Radava je tu patnáct let a dnes mění barvy. Tak se nelekněte. Jdete správně.


PODNIKOVÁ LIGA22.05.2017

Podnikovka po sváteční výluce stejně jako Radavský pohár poznamenaná velmi vřelým počasím se pomalu připravuje na finiš. Ještě dvakrát se probudíme do pondělního hracího večera a budeme se alespoň na prázdniny loučit. Čtrnáctá Podnikovka svědčila, jako už poslední dobou pravidelně, MMB. Vždy připraveno a v dostatečné herní kvalitě základní čtyřky i případných náhradníků podává standardní výkony prosté překvapení. Škoda, že do soutěže proniklo až v druhém poločase. Nebýt toho, Zatím Nevím by si tak pohodlně nehovělo v čele tabulky. Takto si užívá výsluní a pohodlní na pomyslném trůnu.

Přečíst celé...

Double 24. 5. na Rad...05.04.2017

Vážení naši hosté, bowlingoví příznivci,

zveme Vás na turnaj libovolných dvojic v bowlingu tradiční RADAVSKÝ DOUBLE, který se uskuteční ve středu 24. května 2017 od 19:00 na Radavě.

 

Přečíst celé...

Pivní liga22.05.2017

Více jak měsíční absence přivedla týmy Radavského poháru ze zimy přímo do jara, dokonce s letním počasím. A hned je to na výkonech a dokonce i na docházce znát. Staří a Klidní už čerpají „letní" dovolenou a téměř všechna ostatní družstva se těžko skládají, neboť letní aktivity už velmi asertivně zabušily na dveře, a pokud jednotliví hráči netrpí jarní únavou, pak je plně pohlcují zahradní práce, polní pych nebo outdorová sportovní aktivita. A s tím vším bude bowling jen obtížně zápasit a nejspíš skóre vyrovná, až nastanou podzimní deště a zimní plískanice. Broučkům ovšem skutečnost, že nakrátko vyměnili golfové hole za bowlingovou kouli, vůbec neubrala na atraktivitě. Šest výher ze šesti zápasů s průměrem nic moc, ale se soupeři těch nejzvučnějších jmen.

Přečíst celé...

AKCE KVĚTEN03.05.2017

Vážení naši klienti,

v květnu jsme si pro Vás připravili slevovou akci na populární cider CARLING za 28 Kč!!!

 

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017