Aktuality


15. 6. 2021

Červnové soutěže v plném proudu

Vážení bowlingoví přátelé, dnes jsme přesně v polovině června a hlásíme Vám průběžné výsledky radavských soutěží: DISTANČNÍ LIGA TÝMŮ Tato liga má za sebou první kolo […]
27. 5. 2021

DISTANČNÍ LIGA TÝMŮ

Bowling RADAVA vyhlašuje dlouhodobou letní soutěž pro tříčlenné bowlingové týmy. Akce je vhodná pro týmy z Pivní či Podnikové ligy, ale rádi přivítáme i týmy z ABLka, které […]
27. 5. 2021

ČERVNOVÝ CORONA CUP

SOUTĚŽ PRO JEDNOTLIVCE NA RADAVĚ Účastníci: soutěž je určena pro všechny pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny, […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu. Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.


V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát, oddíl RESTAURACE Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH a v AKTUALITÁCH. Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci. Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota
11:00 - 24:00
Neděle
11:00 - 22:00

Cena

Do 17:00 - 290,-
Od 17:00 - 460,-
TURNAJE

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte sekci TURNAJE A LIGY, kde najdete turnajový kalendář.

RESTAURACE

Momentálně pro Vás připravujeme novou restauraci!!! Přijďte prosím na Radavu tedy najedení. Na baru máme jen drobné občerstvení v podobě chipsů, arašídu, tyčinek a mandlí. Děkujeme za pochopení!!!

PODNIKOVÉ PÁRTY

Chcete-li rozšířit stejný program pro větší pracovní kolektiv a dát společnému večeru charakter příjemného setkání se zaměstnanci, partnery nebo klienty, pak budete k Radavě jen obtížně hledat alternativu.

DĚTEM

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti.

REZERVACE