Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 16. 12.

Vážení, přijměte pozvání na sobotu 16. prosince 2017 od 17.00 hodin na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne finálový turnaj Letenského poháru s vyhlášením celé série. Těšíme se na Vás! Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


RADAVA NEKUŘACKÁ31.05.2017

Od 31. května 2017 se vnitřní prostory Bowlingu RADAVA stávají nekuřácké!!! Kuřáci mohou využít prostor zahrady ve vnitrobloku.


PARTNEŘI05.06.2017

Partneři Bowlingu RADAVA jsou:

portál kudyznudy.cz

Mercuria Laser Game

Golf Hostivař

 

Přečíst celé...

Vánoce otevírací dob...04.12.2017

Vážení naši hosté,

blíží se konec roku 2017 a začátek roku 2018! Abyste věděli, kdy na Radavu zavítat na sklonku stávajícího roku, tak čtěte dále.

Přečíst celé...

TÝDEN SPORTU ZDARMA ...04.12.2017

I letos je Bowling RADAVA opět zařazena v projektu hl. m. Prahy Týden sportu zdarma.

Přečíst celé...

VR v listopadu obháj...02.12.2017

Snad nějaké bacily či již časný předvánoční shon způsobil, že na startu Večerní růže se prezentovalo pouze 22 účastnic. Jinak už vše běželo dle zaběhnutých kolejí…

Přečíst celé...

VÁNOCE Dárkový pouka...04.12.2017

Ježíšek se blíží!!! Udělejte svým blízkým radost!!! Darujte jim zábavu, radost a soutěž!!! Objednejte jim poukaz na bowling!

Přečíst celé...

Mikuláš pro děti na ...27.11.2017

Vážení děti a rodiče,

 

přijměte srdečné pozvání na Mikulášskou akci v úterý 5. prosince 2017 od 14 do 17 hodin na Bowling RADAVA. Mikuláš sice přítomen nebude, ale připravili jsme pro Vás akci Bowling pro děti pod vedením kvalifikované trenérky Kateřiny Mňačkové ZDARMA!

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017