Aktuality


22. 12. 2020

Corona zůstala na Radavě

6. října 2020 jsme rozehráli turnaj zvaný Corona Cup na Radavě. Celkem se do tohoto turnaje, který se na Radavě odehrál ve dvou obdobích, kdy jsme […]
18. 12. 2020

OD PÁTKU 18. 12. MÁME ZAVŘENO

Vážení hosté, je nám líto, ale od pátku 18. prosince 2020 jsme z důvodu vládních opatření nuceni uzavřít provozovnu. O opětovném otevření Vás budeme informovat! Za […]
30. 11. 2020

OD ČTVRTKA 3.12. OPĚT OTEVÍRÁME!

Vážení hosté a příznivci radavského bowlingu, od čtvrtka 3.prosince 2020 opět OTEVÍRÁME v provozní době: BAR + POSEZENÍ: 11.00 – 20.00 BOWLING: 11.00 -21.00 Zároveň se zapojujeme […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu. Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.


V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát, oddíl RESTAURACE Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH a v AKTUALITÁCH. Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci. Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle
11:00 - 24:00

Cena

Do 17:00 - 290,-
Od 17:00 - 460,-
TURNAJE

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte sekci TURNAJE A LIGY, kde najdete turnajový kalendář.

RESTAURACE

Momentálně pro Vás připravujeme novou restauraci!!! Přijďte prosím na Radavu tedy najedení. Na baru máme jen drobné občerstvení v podobě chipsů, arašídu, tyčinek a mandlí. Děkujeme za pochopení!!!

PODNIKOVÉ PÁRTY

Chcete-li rozšířit stejný program pro větší pracovní kolektiv a dát společnému večeru charakter příjemného setkání se zaměstnanci, partnery nebo klienty, pak budete k Radavě jen obtížně hledat alternativu.

DĚTEM

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti.

REZERVACE