Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, máte preferenci na kuřácký či nekuřácký prostor, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 11. 4.

Vážení, přijměte pozvání v úterý 11. dubna na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne druhý díl Letenského poháru. Těšíme se na Vás. Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


Tudy07.01.2017

Radava je tu patnáct let a dnes mění barvy. Tak se nelekněte. Jdete správně.


PODNIKOVÁ LIGA26.03.2017

Mnoho bylo napsáno o úloze vůdčí osobnosti v dějinách lidstva, aniž by byl zaznamenán a zpracován nikoli nevýznamný příklad Čtyřlístku. Co když se fenomén demokracie a demokratické diskuse přeceňuje? Nevedla snad příliš volnomyšlenkářská diskuse ke kritice nejvyšší Fifinky? Nebyla to příčina ukvapeného opuštění již zažitého a motivujícího názvu a posléze i odchodu vůdčího ducha týmu? A není snad právě toto příčina absence Čtyřlístku na posledním hracím večeru podnikovky. A přitom právě v tomto ročníku mohla nastat éra Čtyřlístku.

Přečíst celé...

Pivní liga26.03.2017

Z organizačního hlediska šlo o naprosté fiasko. Když z deseti týmů odpadnou čtyři, sportovní charakter soutěže odchází do  háje a zůstává jen čirá radost ze hry samé. Zatímco většina týmů sbírala body za souboje s nepřítomnými, Vládci Koulí v náhradní sestavě trpěli v tomto směru špatným losem. Vyslovená i nevyslovená výčitka byla zcela na místě a více než oprávněná. Ale takový je život sportovní. Spojení jarního slunce a aktivit všelikého hmyzu (v našem případě Broučků) působí v komentářích poněkud kýčovitě, ale co dělat, když Broučci vyrušeni ze sluneční pohody na golfových geenech zvítězí v hracím večeru a nenechají se zastrašit ani favorizovaným Hokaro.

Přečíst celé...

Večerní bowlingová š...07.03.2017

Baví vás bowling? Chcete se v něm zdokonalit. Přihlaste se na večerní bowlingové lekce pro veřejnost. Zúčastněte se lekcí pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce probíhají jednou za 14 dní v pondělí od 19.00 do 20.00. Maximální počet hráčů na jednu dráhu jsou tři hráči. Maximální počet účastníku jedné lekce je devět. Začínáme již 13. března!!!

Přečíst celé...

AKCE NA DUBEN NA BOW...27.03.2017

Vážení naši zákazníci, 

spojení Bowlingu RADAVA a piva STAROPRAMEN funguje!!! Na duben 2017 Vám přinášíme společnou akci: Každý, kdo přijde v dubnu ve středu na Radavu na bowling a odehraje minimálně 2 hodiny bowlingu, tak má nárok na rundu 4 velkých piv ZDARMA!

Takže neváhejte, přijďte si zahrát a dejte si na nás rundu piv!!!

Těšíme se na Vás!

 

Bowling RADAVA

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017