Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, máte preferenci na kuřácký či nekuřácký prostor, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte...19.12.2015

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


Tudy07.01.2017

Radava je tu patnáct let a dnes mění barvy. Tak se nelekněte. Jdete správně.


PODNIKOVÁ LIGA04.12.2016

Poslední letošní podnikovka poslední listopadové pondělí dala za pravdu všem, kteří v Metrostavu vidí budoucího vítěze. A není se co divit. Široká hráčská základna vysoké kvality s jasně zocelenou psychikou hlavně v klíčových utkáních a v posledních frejmech. Ale i Zálesáci letos stabilizovali kádr. Není divu, že Metrostavu dýchají na záda. Ouřadové již několik let honí několik zajíců. Letos jim rozpis ABLky i Podnikovky moc nepřeje, a tak výsledky věrně odpovídají tomu staročeskému přísloví o jednom pozadí umístěném na několika posvíceních. Tentokrát sice nastoupil tým v silné sestavě, ovšem drobnou nesoustředěnost potrestaly Haluz Koule tím nejobvyklejším způsobem:

Přečíst celé...

Pivní liga30.11.2016

Po páté v letošní sezóně ovládli RazDvaTři Radavský pohár družstev. Šest vítězství ze šesti, i když průměrově se nad RazDvaTři vytáhli Kapříci z Hubačova. Fatální zaváhání však Kapříky připravilo o věhlas a vzhledem k tomu, že zmíněný poklesek si dovolili s Veselými Pumprlíky s.r.o, byla v sázce i dobrá pověst. Pumprlíci totiž jsou týmem z nejlepších a prohrát s nimi není ostudou, ale ne tento víkend. Jejich trápení s Broučky, Nyxem, Vršovickými Koryty a nakonec i potupná prohra s 3K pozorovatele neznalého poměrů nutně přivádí k závěru, že družstvo aspiruje na třídního outsidera. Jak si pak vysvětlit ten nečekaný vzmach s Kapříky. Nevím. Ale asi to nebude nic nového.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017