Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš rezervační systém a ještě dnes si zamluvte svou dráhu.
Rezervovat


On line rezervace jsou aktuální u objednávek nad 24hodin.
Děkujeme za pochopení. Naše prostory jsou stavebně odděleny pro kuřáky a nekuřáky. Uvedeteli při rezervaci Vaše preference, rádi Vám vyhovíme.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte...19.12.2015

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


Pivní liga01.05.2016

 

Bez piva a bez Kapříků

Třináctý hrací večer Pilsner Urquell bowlingové ligy na Radavě postihl nedostatek zlatavého moku v plechu a nepřítomnost Kapříků. Zatímco absenci Kapříků některá družstva uvítala, absenci piva nikoli. Avšak Nic nebude zapomenuto, neboť nejen Pinkasovci mají paměť jako slonové a nejen oni mají velkou motivaci. Hned první kolo přineslo souboj RazDvaTři s Piráty. Největší kandidáti postupu do ústeckoorlického finále, které proběhne v sobotu 4. června, se přehazovali až do posledního frejmu a hodu. 544:538 ve prospěch vlajky se zkříženými hnáty nedalo za pravdu Romanovu rčení: „I když s nima budeme hrát po sedmé, znovu je porazíme." Co se nepodařilo RazDvaTři v prvním, dokázal Pinkas ve druhém. Poměrem 501:500 zničili pirátské sebevědomí.

Přečíst celé...

PODNIKOVÁ LIGA22.05.2016

Podnikovka už se pomalu těší na prázdniny, ale i jen letmý pohled na vývoj tabulky svědčí o tom, že jsou družstva, která boj ještě nevzdala. Zatím Nevím nechce dopustit jakoukoli pochybnost o vítězi ročníku, a tak bojuje o každý frejm a každou kuželku, Metrostav přišlápl plyn na podlahu už před měsícem a stíhá Ouřady. Každým hracím večerem stahuje prvotní náskok Ouřadů a dnes už jde jen o pár kuželek v celkovém průměru. Pondělní los umožnil hned čtyřem týmům neztratit body (Metrostav, Zatím Nevím, Zálesáci a také Šumafuk) a šesti ani bodík nezískat.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2010

vytvořil www.tomasbeloch.cz