Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš rezervační systém a ještě dnes si zamluvte svou dráhu.
Rezervovat


On line rezervace jsou aktuální u objednávek nad 24hodin.
Děkujeme za pochopení. Naše prostory jsou stavebně odděleny pro kuřáky a nekuřáky. Uvedeteli při rezervaci Vaše preference, rádi Vám vyhovíme.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte...19.12.2015

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


Bowling otevřen08.09.2016

Radavaje prozatím otevřena jen částečně. Rádi Vás uvítáme na bowlingu ve všedních dnech (Po-Pá) od 15 do 24 hodin. O víkendech máme zatím zavřeno. Také kuchyně a restaurace ještě procházejí rekonstrukcí. Bar je Vám však již k dispozici. 


Pivní liga19.10.2016

O těch náhle vítězivších jsme si zvykli říkat, že jim narostla křídla. Už zřídka uvažujeme o tom, jak to bolí, když ta křídla teprve rostou. A což pak, když se vám takové křídlo náhodou zlomí. Sokolíci z Hubačova si museli svoji pernatou ozdobu notně namočit, když se dávali dohromady s Kapříky a i tak to nevypadalo dobře, když v přímém přenosu z prvního hracího dne odpadával jedem borec za druhým. V neděli před šestou proto byla nominace družstva Kapříků z Hubačova na druhý hrací večer dosti riskantním podnikem. Ale sešli se a nakonec nebylo na Radavě lepších.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2010

vytvořil www.tomasbeloch.cz