Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, máte preferenci na kuřácký či nekuřácký prostor, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 13. 9.

Vážení, přijměte pozvání ve středu 13. září 2017 od 18.30 hodin na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne pátý díl Letenského poháru. Těšíme se na Vás! Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


RADAVA NEKUŘACKÁ31.05.2017

Od 31. května 2017 se vnitřní prostory Bowlingu RADAVA stávají nekuřácké!!! Kuřáci mohou využít prostor zahrady ve vnitrobloku.


PARTNEŘI05.06.2017

Partneři Bowlingu RADAVA jsou:

portál kudyznudy.cz

Mercuria Laser Game

Golf Hostivař

 

Přečíst celé...

AKCE SRPEN-BETON49KČ04.08.2017

Přijďte v srpnu na Radavu na populární BETON. Za becherovku s tonicem zapltíte akčních 49 Kč za jeden drink. 

 

Přečíst celé...

PODNIKOVÁ LIGA11.08.2017

 Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, Radava prochází drobným faceliftem a pýcha vítězů ligových soutěží přestává bezstarostně hřát na duši, do které se stále častěji vkrádá pocit strachu: Dokážeme obhájit i v nové sezóně, budeme i na podzim hrát tu naši skvělou hru, ke které jsme se vypracovali pilným tréninkem, smělou strategií i modlitbou za trochu štěstí v koncovce? V tiché konkurenci mezi Pivní ligou a Podnikovkou ta druhá jasně vítězila. Nedělní podvečer už asi tak netáhne a globální oteplování připravuje našim zahrádkářům více práce a víkend je tak krátký. Nový ročník ligových soutěží na Radavě začne už v polovině září. Termíny volíme tak, aby se nehrálo dva dny za sebou, a tak jako již v loňském roce benefity dostihnou nejenom vítěze. 

 

Přečíst celé...

PŘEKONEJ REKORD NEBO...04.08.2017

Přijďte ve středu na Radavu na akci PŘEKONEJ REKORD NEBO SI PŘIJĎ ZAHRÁT 23. srpna 2017 od 19 do 23 hodin. Na Radavě máme volné hraní pro všechny zájemce o bowling. 

Za 200 Kč na osobu můžete hrát libovolně dlouho v počtu max 3 lidí na dráhu (pokud sami nechcete víc). Můžete zkusit překonat rekordy drah!!! Aktuální držitel rekordu na každé dráze  1. září 2017 získává šampus jako odměnu !!!

 

Přečíst celé...

LÉTO NA RADAVĚ03.08.2017

Provozní doba Bowlingu RADAVA v srpnu 2017:

  • od 1. 8. do 9. 8.: 16 -24h
  • od 10.8. do 13. 8.: 11 – 24h
  • od 14. 8. do 18. 8.: 16 – 24h
  • od 19. 8. do 25. 8.: 11– 24h
  • od 26. do 27. 8.: 16 -24h
  • od 28. 8.: 11 – 24h

 

 

Přečíst celé...

Večerní bowlingová š...07.03.2017

Baví vás bowling? Chcete se v něm zdokonalit. Přihlaste se na večerní bowlingové lekce pro veřejnost. Zúčastněte se lekcí pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce probíhají jednou za 14 dní v pondělí od 19.00 do 20.00. Maximální počet hráčů na jednu dráhu jsou tři hráči. Maximální počet účastníku jedné lekce je devět. Začínáme již 13. března!!!

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017