Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 24. 5.

Vážení, přijměte pozvání na čtvrtek 24. května 2018 od 18.30 hodin na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne Májová devítka. Speciální turnaj pro všechny jednotlivce s netradičním herním systémem. Těšíme se na Vás! Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Na Radavě ožívá letn...03.06.2018

Vážení naši hosté,

od pondělí 3. června přijďte navštívit letní zahrádku na Radavě.

Přečíst celé...

Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


RADAVA NEKUŘACKÁ31.05.2017

Od 31. května 2017 se vnitřní prostory Bowlingu RADAVA stávají nekuřácké!!! Kuřáci mohou využít prostor zahrady ve vnitrobloku.


PARTNEŘI11.01.2018

PARTNEŘI BOWLINGU RADAVA jsou:

ČBA - Česká bowlingová asociace

Czech Open - florbalový turnaj

Driving Range Rohanský Ostrov

AVLka - Amatérská volejbalová liga

VAŠE LIGA - amatérská sportovní liga

Mercuria Laser Game

Golf Hostivař

The Chamber - únikové hry

portál kudyznudy.cz

SUE RYDER - domov pro seniory

1. ČLTK - tenisový klub

 

Přečíst celé...

Dny dětí na Radavě30.05.2018

Vážení rodiče,

přijměte pozvání na Dny dětí na Radavě od pátku 1. června do neděle 3. června 2018. Během těchto dní využijte naší nadílky pro rodiče s dětmi v podobě zvýhodněných cen na pronájem bowlingových drah. Od 11 do 17 hodin se hraje se za 100 Kč na dráhu

Tým Bowlingu RADAVA

Přečíst celé...

Večerní růži v dubnu...26.04.2018

 

Středa 25. dubna patřila na Radavě 40 soutěžícím ženám, které se utkaly na bowlingovém turnaji, hraném devítkou, v rámci společensko-sportovní akce pro ženy s názvem Večerní růže.

 

Proti minulé Růži nám poklesl počet účastnic pod 48, což kvitovaly dámy, které v prvním kole úplně nezazářily, jelikož do druhého kola postupovalo všech 40 soutěžících žen. Aby se dámy necítily, že v prvním kole o nic nešlo, tak se rozdávaly bonusové body, které se hodily ve druhém kole v bojích o postup do finále. Svojí chvíli slávy si užila Ilona Nefová, která zvítězila v prvním kole s náhozem 468 bodů ze dvou her. Výsledkově ji následovala Karolína Lhotová (438 b.) a Marina Yeremková (420b.).

 

Přečíst celé...

Radavský Double v kv...14.05.2018

V květnu se na oblíbeném radavském Doublu sešla konkurence 23 dvojic. Tradičně byly zastoupeny dvojice čistě pánské, dále pak smíšené dvojice a prezentovaly se i dvě čistě dámské dvojice.

Přečíst celé...

LP duben Míra Cvrček...13.04.2018

Ve čtvrtek se na Radavě sešla početná konkurence. V turnaji pro jednotlivce startovalo tentokrát 43 účastníků, kteří svedli tuhý boj o body do žebříčku i triumf ve čtvrtém turnaji pro jednotlivce v letošním Letenském poháru na Radavě.

Přečíst celé...

Multisportka30.08.2017

 

Vážení naši hosté,

Od pátku 1. září 2017 lze na Bowlingu RADAVA využívat kartu Multisport Benefit.

 

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017