Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Rezervace on-line

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci - chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete raut, máte preferenci na kuřácký či nekuřácký prostor, tak proveďte rezervaci pomocí telefonu či e-mailu. Děkujeme za pochopení.


Pozvánka na turnaj 13. 9.

Vážení, přijměte pozvání ve středu 13. září 2017 od 18.30 hodin na turnaj jednotlivců v bowlingu. Na Radavě proběhne pátý díl Letenského poháru. Těšíme se na Vás! Více zde.


WANTED


Recept na párty

 

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 

 

 
Bowling Radava, Milady Horákové 37, Praha 7

Vítejte na Radavě14.02.2017

Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.

V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát a oddíl RESTAURACE  Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH.

 

Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci.  Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají PODNIKOVÉ PÁRTY

 

Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně. 

 

Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu.

 


Vlastní turnaj???19.12.2015

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek pro nejlepší.

 


RADAVA NEKUŘACKÁ31.05.2017

Od 31. května 2017 se vnitřní prostory Bowlingu RADAVA stávají nekuřácké!!! Kuřáci mohou využít prostor zahrady ve vnitrobloku.


PARTNEŘI05.06.2017

Partneři Bowlingu RADAVA jsou:

portál kudyznudy.cz

Mercuria Laser Game

Golf Hostivař

 

Přečíst celé...

Tudy07.01.2017

Radava je tu patnáct let a dnes mění barvy. Tak se nelekněte. Jdete správně.


ČERVEN DĚTEM01.06.2017

3.-4. ČERVNA: DNY DĚTÍ NA RADAVĚ

30. ČERVNA: VYSVĚDČENÍ NA RADAVĚ

Dětské skupiny či rodiče s dětmi hrají za 100 Kč za hodinu za dráhu

Přečíst celé...

PODNIKOVÁ LIGA10.06.2017

Letošní předposlední Podnikovka potvrdila velké změny v postavení týmů v tabulce. Ouřadové i Zálesáci opět ztráceli na pověsti neporazitelných a pokud se ještě nepropadají tabulkou celkového pořadí, pak už jsou velm i blízko tomu, že spadnou z bedny vítězů. Nahoru se tlačí Čtyřlístek, který v pondělí nechyboval, vypořádal se s NYXem, Lautr Nic i Šumafukem i MMB, které ovšem ambice hrát tu nejvyšší ligu deklaruje pravidelně.

Přečíst celé...

AKCE ČERVEN31.05.2017

Přijďte se na RADAVU osvěžit míchanými drinky!!! Od 1. června jsme pro Vás připravili nový nápojový lístek. Od čtvrtka můžete využít rozšířenou nabídku nápojů.

Přečíst celé...

Pivní liga04.06.2017

Poslední, závěrečný a definitivní hrací večer Radavského poháru družstev definoval postavení družstev v tabulce i míru jejich ocenění. V naprosto nebowlingové atmosféře parného letního odpoledne, kdy velká část hráčů už vyhlížela koupací kapacity s chladnou vodou spíš než deset kuželek na konci dráhy, si ti nejskalnější milovníci bowlingu došli pro ocenění. Ročník 2016-2017 je mrtev. Ať žije ročník 2017-2018, který začne v září. Nikdo už nemohl ohrozit RazDvaTři, kteří budou slavnostně vyryti do podstavce putovního poháru. Tedy vyryti tam budou naprosto obyčejně a rytec nejspíše nebude pociťovat nijaké slavnostní pohnutí, ale radavské archivy povedou jména vítězů už na věky věků.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017