Aktuality


23. 9. 2021

Večerní růži vyhrála Miloslava Suchánková

Ve středu 22. září proběhl na Radavě společenský večer s bowlingovým turnajem v devítce pro ženy všech věkových kategorií a bowlingových dovedností. Dávno jsou časy, kdy […]
22. 9. 2021

Letenský pohár jednotlivců 30.9.

Účastníci: turnaj je určen pro všechny pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!! Zúčastnit se můžete i jednotlivého […]
22. 9. 2021

Pivní liga 19. 9. – výsledky a komentář

Těžce se rodila účast na nultém hracím večeru Pivní ligy. V neděli 19. září se však nakonec sešlo a celkem soutěžilo 9 týmů. Na 17.30 se sešlo sedm […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu. Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.


V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát, oddíl RESTAURACE Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH a v AKTUALITÁCH. Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci. Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota
11:00 - 24:00
Neděle
11:00 - 22:00

Cena

Do 17:00 - 290,-
Od 17:00 - 460,-
TURNAJE

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte sekci TURNAJE A LIGY, kde najdete turnajový kalendář.

RESTAURACE

Momentálně pro Vás připravujeme novou restauraci!!! Přijďte prosím na Radavu tedy najedení. Na baru máme jen drobné občerstvení v podobě chipsů, arašídu, tyčinek a mandlí. Děkujeme za pochopení!!!

PODNIKOVÉ PÁRTY

Chcete-li rozšířit stejný program pro větší pracovní kolektiv a dát společnému večeru charakter příjemného setkání se zaměstnanci, partnery nebo klienty, pak budete k Radavě jen obtížně hledat alternativu.

DĚTEM

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti.

REZERVACE