Aktuality


12. 6. 2024

K.O. DEVÍTKA NA RADAVĚ – ST 19. 6. od 17:30

Účastníci: turnaj je určen pro všechny pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!! Místo konání: Bowling RADAVA, Milady Horákové 37, Praha […]
10. 6. 2024

9. 6. Pivní soutěž týmů vyhrávají v letošní sezóně Veselí Pumprlíci s.r.o.

     Vážení bowlingoví příznivci, 9. června vyvrcholilo letošní snažení týmů, které se utkávaly v rámci soutěže tříčlenných družstev na Radavě každou druhou neděli. Letos celkem […]
5. 6. 2024

V Podnikovce v celé sezóně 2023/2024 zvítězil tým Zatím Nevím

Vážení bowlingoví příznivci, 3. června byla zakončena sezóna Podnikové soutěže čtyřčlenných družstev na Radavě. Skupina o sedmé místo byla poznamenaná další absencí Ouřadů, každopádně před tímto […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu. Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.


V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát, oddíl RESTAURACE Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH a v AKTUALITÁCH. Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci. Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota
11:00 - 24:00
Neděle
11:00 - 22:00

Cena

11:00 - 14:00 - 320,-
14:00 - 17:00 - 440,-
17:00 - 24:00 - 560,-
TURNAJE

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte sekci TURNAJE A LIGY, kde najdete turnajový kalendář.

RESTAURACE

V PŘEDNÍ ČÁSTI BUDOVY NAJDETE Rice Bowl Bistro - Poznejte živé chutě Vietnamu. Bistro určené jak pro masového gurmána i pro vegeteriána. PRO VAŠE SOUKROMÉ AKCE RÁDI PŘICHYSTÁME OBČERSTVENÍ FORMOU STUDENÉHO RAUTU (NAPŘ. VČ. KLASICKÝCH ŘÍZKŮ)!

PODNIKOVÉ PÁRTY

Chcete-li rozšířit stejný program pro větší pracovní kolektiv a dát společnému večeru charakter příjemného setkání se zaměstnanci, partnery nebo klienty, pak budete k Radavě jen obtížně hledat alternativu.

DĚTEM

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti. V současnosti organizujeme kroužek pro děti. Působí zde jeden z největších klubů mládeže v ČR JKM Bowling klub, který zároveň pořádá několik turnajů pro děti a mládež.

REZERVACE