Aktuality


18. 5. 2024

15. května na Letenském poháru nejlepší Anička Doubravová

Vážení bowlingoví příznivci, Trošku skromnější účast jsme zaznamenali na pátém pokračování Letenského poháru v letošním roce. Celkem se dostavilo na Radavu ve středu 15. května 28 hráčů. […]
15. 5. 2024

12.5. Heavy Bowlers opatrně nakročili k vítězství v Pivní soutěži týmů

     Vážení bowlingoví příznivci, První nadstavbový hrací večer Pivní soutěže tříčlenných družstev na Radavě proběhl v neděli 12. května na Radavě za účasti všech devíti […]
11. 5. 2024

8. 5. na Radavském Doublu triumfovali Colon s Mňačkem

Vážení bowlingoví příznivci, Na Den Vítězství se odehrál další z oblíbených radavských turnajů dvojic. Při absenci favoritů na vítězství (dvojice Vlasák + Klásek) se mimořádně otevřela […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Aby byl ten příběh o nás úplný, nesmí chybět spousta pozvánek i upoutávek, zpráv i zpráviček a také obrázků. Listujte našimi stránkami, bavte se a vězte, že my se těšíme na Vaši návštěvu. Vítejte na stránkách pražského bowlingového centra Radava a nechte se provést cestou sportu, dobré zábavy a gastronomie.


V sekci BOWLING najdete vše, co potřebujete vědět, jak si u nás zahrát, oddíl RESTAURACE Vám nabídne něco k snědku. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme, najdete na TURNAJÍCH A LIGÁCH a v AKTUALITÁCH. Velkou část naší klientely tvoří podniky a instituce, podnikatelé a jejich zaměstnanci. Nejen o tom, co se děje večer, pojednávají VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Co chystáme pro nejmenší, malé i skoro velké se dozvíte v sekci DĚTEM. CATERING je zase podanou rukou naší RESTAURACE těm, kteří chtějí zůstat ve svém, ale nemohou být bez naší kuchyně.

Otevírací doba

Pondělí - Sobota
11:00 - 24:00
Neděle
11:00 - 22:00

Cena

11:00 - 14:00 - 320,-
14:00 - 17:00 - 440,-
17:00 - 24:00 - 560,-
TURNAJE

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte sekci TURNAJE A LIGY, kde najdete turnajový kalendář.

RESTAURACE

V PŘEDNÍ ČÁSTI BUDOVY NAJDETE BISTRO VEGANLAND EXPRESS, KTTERÁ SE ZAMĚŘUJE NA VEGANSKOU KUCHYNI. PRO VAŠE SOUKROMÉ AKCE RÁDI PŘICHYSTÁME OBČERSTVENÍ FORMOU STUDENÉHO RAUTU (NAPŘ. VČ. KLASICKÝCH ŘÍZKŮ)!

PODNIKOVÉ PÁRTY

Chcete-li rozšířit stejný program pro větší pracovní kolektiv a dát společnému večeru charakter příjemného setkání se zaměstnanci, partnery nebo klienty, pak budete k Radavě jen obtížně hledat alternativu.

DĚTEM

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti. V současnosti organizujeme kroužek pro děti. Působí zde jeden z největších klubů mládeže v ČR JKM Bowling klub, který zároveň pořádá několik turnajů pro děti a mládež.

REZERVACE