Bowling a naše herna zvlášť je přímo předurčena pro kamarádské, rodinné nebo firemní párty, oslavy všeho druhu, mini i maxi soutěže.

Připravíme pro Vás: firemní teambuilding s bowlingovým turnajem, předvánoční párty nebo sportovní turnaj pro vaše klienty či dodavatele.

Naplánujte u nás: dětskou oslavu, narozeninovou oslavu, třídní sraz, sraz sportovního kolektivu, rozlučku se svobodou či jakoukoliv jinou akci, kdy se setkávají a baví přátelé…

Pro Vaše akce na bowlingu zajistíme na přání: moderování akce, focení během akce, zajistíme medaile či poháry, zapůjčíme audiovizuální techniku.

OBČERSTVENÍ NA OBJEDNÁNÍ

Samozřejmě pro Vás připravíme občerstvení na míru – ať už se jedná o raut pro firemní akci či narozeniny nebo budete chtít menu na dětskou oslavu…

Menu najdete zde: Nabídka Občerstvení Radava

Pokud si budete občerstvení sestavovat sami, prosím respektujte, že od jednotlivé položky je třeba odebrat minimálně 10 porcí.

Pokud máte zájem uspořádat Vaší akci na Bowlingu RADAVA, tak nás neváhejte kontaktovat, předem si rozmyslete, kolik vás  bude, kdy se můžete na Radavě sejít, od kdy budete chtít hrát bowling a na kolika drahách, kdy budete chtít občerstvení (před hrou, během hry, po hře). pokud si nevíte rady, neváhejte se obrátit na e-mail: miladka@radava.cz. my Vás zkontakujeme a vše probereme, tak aby Vaše kace proběhla přesně podle Vašich představ!

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REZERVACE