Bowling Radava, to je sport i zábava.

Deset kuželek a koule s dírama, ruka slouží jako kyvadlo, pár kroků rozběhu přidá na rychlosti a nezapomenout uvolnit prsty. Ti šikovnější pociťují slast z třesku padajících kuželek, my ostatní jsme zdrojem zábavy, radosti a uspokojení všech okolo.  Není to nádhera, když se všichni dobře baví.

Bowling je aktivita, kterou Vám nezkazí počasí. Je to aktivita kdy se baví muži, ženy i děti zároveň a můžete si k němu dát nějakou tu sklenku vína či pivka (pozor: neplatí pro děti!!!).

Bowling Radava je jedno z největších bowlingových center s 12 profesionálními dráhami s vynikající dopravní dostupností odkudkoliv z Prahy.

REZERVACE BOWLINGOVÝCH DRAH

Na jednu dráhu doporučujeme maximálně 6 osob. V případě, že byste chtěli hrát ve více lidech objednejte si telefonicky nebo po e-mailu ještě stůl k sezení!!! Děkujeme za pochopení!

Rezervaci bowligových drah můžete provést přes online rezervace, telefonicky na 233 101 211, e-mailem na miladka@radava.cz nebo osobně na bowlingové recepci.

Rezervací bowlingové dráhy přes online systém si nevybíráte konkrétní dráhu. V případě, že máte speciální požadavky na rezervaci (chcete po hře rezervovat sezení v  prostorách bowling baru, chcete občerstvení na objednání či raut), tak proveďte rezervaci pomocí telefonu, e-mailu či objednávkového formuláře v sekci VAŠE AKCE NA RADAVĚ. Děkujeme za pochopení.

CENÍK PRONÁJMU BOWLINGOVÝCH DRAH

PONDĚLÍ – NEDĚLE

11.00 – 14.00      320 Kč / hod.

14.00 – 17.00      440 Kč / hod.

17.00 – 24.00      560 Kč / hod.

Uvedené ceny jsou za pronájem 1 dráhy na 1 hodinu. Ceny se účtují po minutě.

Bowling lze hradit hotově, platební kartou a vybranými benefitovými systémy a dárkovými poukazy vydanými Bowlingem RADAVA a spolupracujícími organizacemi.

STORNO poplatky jsou uvedené v provozním řádu.

SLEVY NA BOWLING

SLEVY PRO JEDNORÁZOVÉ REZERVACE

 • 20% sleva: pro školní skupiny, pro dětské skupiny (příměstské tábory, dětské oddíly), pro dětské oslavy (počet dětí na dráze musí být vyšší než počet dospělých) – sleva platí do 17 hodin. Děti u nás vnímáme jako mladistvé osoby  do 15 let.
 • 10% sleva: pro studenty (po prokázání PLATNÝM průkazem ISIC) a držitele karty SPHERE

PERMANENTKY

 • 15% sleva: při nákupu bowlingové permanentky za 5 000 Kč

BOWLING 10+1 ZDARMA

 • 10% sleva: po nasbírání 10 hodin na věrnostní kartičku získáte 1 hodinu bowlingu zdarma

KLUBOVÉ ČLENSTVÍ RADAVA

Po zaplacení členského příspěvku 1500 Kč na rok:

 • 50% sleva od 11 do 17 hodin
 • 20% sleva 17 do 24 hodin
 • sleva 50 Kč z každého turnaje pořádaného Bowlingem RADAVA

BENEFITOVÉ SYSTÉMY A STRAVENKY

 • Multisport karta, Benefit Plus karta, Sodexo card, karta Benefity
 • Multi pass, Flexi pass, Unišek

MULTISPORT KARTA

S „multisportkou“ získáváte slevu 25 % na pronájem jedné dráhy na jednu hodinu každý den. Sleva se počítá ze standardních cen dle aktuálně platného ceníku.

 • 1 karta = sleva 25 %,
 • 2 karty = sleva 50 %,
 • 3 karty = sleva 75 %,
 • 4 karty = 1 hodina bowlingu ZDARMA!

KLUBOVÉ ČLENSTVÍ RADAVA

Zájemce o členství klubu je povinen uhradit roční členský příspěvek ve výši 1500 Kč.

Po zaplacení členství mají členové klubu nárok na slevu z pronájmu bowlingových drah:

 • slevu 50 % od 11 do 17 hodin
 • slevu 20 % od 17 do 24 hodin
 • sleva 50 Kč z každého turnaje pořádaného Bowlingem RADAVA

Sleva se počítá ze standardních aktuálně platných ceníkových cen. Jedna klubová sleva může být uplatněna na jednu dráhu denně.

Jsou-li plně obsazeny všechny dráhy a přijde plně platící zákazník, má trénující povinnost do 15-ti minut ukončit hru nebo mu bude po uplynulé lhůtě účtována plná cena pronájmu dráhy dle platného tarifu.

Herna si vyhrazuje právo umisťovat členy klubu při plné obsazenosti drah v počtu minimálně třech hráčů na dráhu.

Zájemci o registraci v klubu se mohou přihlásit v recepci bowlingové herny, kde se seznámí se stanovami klubu a případně vyplní přihlášku. Po uhrazení členského příspěvku bude zájemci vystavena členská karta.

Klub nebo družstva se při podpisu smlouvy o spolupráci zavazují plnit tato pravidla. Při opakovaném porušování pravidel spolupráce může být smlouva ze strany herny vypovězena bez nároku na vrácení registračního poplatku.

Podmínky členství jsou platné od 15. 8. 2022

PROVOZNÍ ŘÁD BOWLINGU RADAVA

Vážení hosté, děkujeme Vám, že jste navštívili bowlingovou hernu BOWLING RADAVA. Naše herna je vybavena 12 profesionálními dráhami Bunswick umístěnými ve dvou patrech. Pro provoz těchto drah, Vaši spokojenost a bezpečnost platí následující provozní řád:

 1. Na rezervované dráhy je nutno se dostavit 10 minut před započetím rezervace. Při nedodržení této lhůty může být dráha pronajata jinému zákazníkovi.
 2. Zájemci o pronájem drah jsou povinni se před vstupem na dráhu zaregistrovat u obsluhy drah.
 3. Vstup na dráhy je povolen pouze v obuvi určené pro bowling. Hráči, kteří nevlastní bowlingovou obuv, si ji mohou bezplatně zapůjčit při registraci. Nepoužívejte, prosím, zapůjčenou obuv bez ponožek.
 4. Vstup do prostoru drah za faulovou čáru je zakázán.
 5. Odchod mimo prostory herny v zapůjčené obuvi je zakázán.
 6. Svévolná manipulace s příslušenstvím drah a zařízením herny je zakázána. Při jakékoliv závadě na dráze či ostatního zařízení herny upozorněte, prosím, obsluhu herny.
 7. Vstup hráčů do prostor určeným pouze pro personál je zakázán.
 8. Při hře se prosím chovejte ohleduplně, nehrajete sami.
 9. Zařízení herny neničte a používejte dle pravidel bowlingu.
 • Ukončení hry oznamte obsluze, na základě odehraného času vám bude vystaven účet. Drobné provozní závady, které způsobí přerušení hry na krátkou dobu, nemohou být odečteny z placeného času.
 • Před odchodem odevzdejte zapůjčenou obuv.
 • Za poškození soukromých bowlingových koulí nenese herna odpovědnost.
 • Při porušování tohoto provozního řádu může být hráč vykázán z prostoru herny.
 • Registrací do online rezervačního systému BOWLINGU RADAVA zákazník poskytuje souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů. Tyto údaje jsou použity shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.
 • STORNO poplatky:
 • Rezervace zrušená méně než 4 hodin před začátkem – 50 % z ceny rezervace.
 • Neuplatněná rezervace – 50 % z ceny rezervace.

Tento provozní řád je platný od 15. 9. 2020

Někdy nevíte, jak potěšit kamarády nebo své blízké. Poukaz na hodinu nebo dvě bowlingu třeba i s malým občerstvením je dárek, který má nápad a slibuje skvělý zážitek. A nakonec mnohdy si užije obdarovaný i dárce. Dárkový poukaz můžete objednat v libovolné výši, ideálně když připojíte jméno a vzkaz pro obdarovaného. Poukaz objednávejte na e-mailu miladka@radava.cz

BARY A NÁPOJE

Před hrou i po hře můžete využít k posezení a k objednání nápojů našich bowlingových barů v přízemí a v prvním patře (ten otevíráme jen při zvýšeném zájmu o bowling). Pokud jste větší skupina doporučujeme, abyste si udělali rezervaci (telefonicky či e-mailem).

Nápoje si můžete vybrat z plně vybaveného baru kvalitních nealkoholických, alkoholických i míchaných nápojů. Nezbytnou součástí je točené pivo značky Pilsner Urquell.

Nápojový lístek je k náhledu Napojovy listek_Radava

Kapacita dvanácti drah umožňuje hrát v jednom okamžiku až 80 hráčům a vyhoví tak požadavkům nejenom individuálním návštěvníkům, menším skupinám, ale i větším školním kolektivům, uzavřené společnosti podnikových večírků nebo firemních soutěží. Není náhodou, že je RADAVA místem regulérní výuky bowlingu v rámci tělesné výchovy vysokých škol nebo častou příležitostí pro setkání až dvousethlavého kolektivu zaměstnanců firem a institucí při zábavě a sportu.

Návštěvníci mají k dispozici dostatečné množství koulí ke hře, speciální bowlingovou obuv zapůjčujeme bez poplatku, vybrané dráhy jsou vybaveny dětskými zarážkami pro hru i těch nejmenších.

REZERVACE