Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat

 

Večerní bowlingová škola pro dospělé20.09.2017

Baví vás bowling? Chcete se v něm zdokonalit. Přihlaste se na večerní bowlingové lekce pro veřejnost. Zúčastněte se lekcí pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce probíhají jednou za 14 dní v pondělí od 18.00 do 19.00. Maximální počet hráčů na jednu dráhu jsou tři hráči. Maximální počet účastníku jedné lekce je devět. 

POPIS A CÍL LEKCE

Lekce jsou určeny bowlingovým hráčům různých bowlingových úrovní. Trénovat lze „rovinářskou“ techniku i techniku sportovní s excentrickou koulí. Začátečníci trénují rozběh, volné kyvadlo, timing, vypouštění koule a odhodové postavení. Středně pokročilí a pokročilí hráči se soustředí na roztáčení koule, dohozové systémy, korekce techniky, čtení drah a ustálení svého průměru.

 

TRENÉRKA

Lekce probíhají pod vedením certifikované trenérky České bowlingové asociace (ČBA) Kateřiny Mňačkové. Kateřina je dlouholetou trenérkou, zároveň se stará na Radavě o oddíl dětí, který se účastní juniorské ligy, pořádané Českou bowloingovou asociací. V současné době zde také vede tréninkové centrum mládeže, připravuje mladé bowlingové talenty na vrcholové akce – reprezentační výběry či ME…

 

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 200 Kč za osobu (cena zahrnuje pronájem bowlingových drah i služby trenérky). Přihlašování je možné e-mailem na miladka@radava.cz, telefonicky na 233 101 211, nebo přes online registrace. Lekce probíhá od 2 přihlášených účastníků.

 

ZÁVĚREM

V případě pravidelné tréninkové účasti je možnost začlenit se do turnajů v rámci bowlingu RADAVA či do týmu reprezentující RADAVU na ligové úrovni.

 

Těšíme se na Vás!!

 

Bowling RADAVA


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017