Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2020 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Večerní růže 4. 3. 2020

Vážené dámy,

ve středu 3. června 2020 od 17.45h (1. runda) a od 18.45 proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 1. 6. 

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Pivní liga 8. 3. Radavské Nuly stoprocentní11.03.2020

Pivní liga na Radavě, 11. hrací večer, hráno 8. 3. 2020 na Radavě v Praze

8. března 2020 na Radavě proběhl jedenáctý hrací večer Pivní ligy na Radavě. Tentokrát dorazilo všech 13 týmů a tak nechyběly tuhé souboje o body do celkové tabulky Pivní ligy. Radavské Nuly byly opět za jedničky a vyhrály všechny zápasy.

 

Tento hrací večer patřil domácím Radavským Nulám. Celek Radavských Nul si v průběhu večera doslova lišácky poradil s Lišáky a o tři kuželky v součtu je porazil. A když v závěrečném duelu, kde zářil Dan Morávek (úvodních sedm frejmů hodil sedm strajků), porazily Nuly celek Na Maximum, mohly nuly slavit vítězství v daném hracím večeru. Osmibodoví byli Lišáci a Dáme Kuželky, to je pořád velmi solidní počin. Lišáci byli na průměr lepší – určitě jim k tomu pomohl nejvyšší nához večera 233 bodů Antoníny Matějky. Lišáci bojují a už se v celkové tabulce dostali přes MBL a Radava Juniors.

 

Na Maximum, Vládci Koulí, Veselí Pumprlíci s.r.o. a KSN MM vytěžili z tohoto hracího večera šest bodů do tabulky za tři vítězství. KSN MM si oproti minulému vydání připisují do tabulky osm bodů, jelikož jsem jim přisoudil v minulých výsledkách o jednu prohru více, čímž se jim omlouvám a jak by řekl klasik: Omlouváme se jménem naší společnosti, toto nedopatření se nám stává maximálně jednou za deset let.“ Ostatní mají šanci na body opět příště.

 

Speciální opatření Bezpečnostní rady státu na rušení sportovních a kulturních událostí se nás zatím netýkají, tudíž normálně pokračujeme. Samozřejmě předpokládám, že pokud někomu nebude dobře nebo byl/bude ve styku s nemocnou osobou, nechť zůstane doma. Pokud by se situace změnila, budeme vás informovat.

 

Na viděnou při 12. hracím večeru v neděli 22. března od 17:30 s celky Na Maximum, RazDvaTři, Hokaro, Vládci Koulí a Broučky. Ostatní začínají standardně v šest večer.

Výsledky jednotlivců jsou zde.

Tabulka Pivní ligy je zde.

Na viděnou na Radavě se těší Jirka Kotáb 

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017