Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2019 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Večerní růže 24. 4. 2019

Vážené dámy,

ve středu 24. dubna 2019 od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda - OBSAZENO) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 22. 4. 

Již je volná runda jen od 18h!

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Pivní liga 18.večer 16. 6.18.06.2019

 

Pivní liga na Radavě, hráno  16. 6. 2019

18. hracím večerem v neděli 16. června 2019 zakončila sezónu i poslední probíhající radavská soutěž sezóny 2018/2019 a sice Pivní liga. Do Pivní ligy se přihlásilo 12 týmů, pravidelně chodilo 11 týmů a závěrečného večera se účastnilo už jen 8 týmů.

V dnešním shrnutí nebudeme psát o výsledkách tento hrací večer, ale zhodnotíme celou sezónu: Plnou porci 88 zápasů v sezóně absolvovalo pouze 6 celků, kterým tímto děkujeme za loajalitu a věrnost. Sezóna byla dlouhá, náročná, a nejen o pódiová umístění se bojovalo do posledních her.

Tabulku nám uzavřel dvanáctý NYX, který odehrál pouze 10 zápasů – k tomu dodat snad jen to, že v případě, že bude něco podobného hrozit i příště, tak to budeme řešit. Premiérovou sezónu absolvovaly 4 People a Radavské Nuly. Celek 4 People (nakonec 11.) dlouho čekal na první vítězství, ale v závěru sezóny zatápěl i silným soupeřům. Radavské Nuly (celkově 10.)  se pohybovaly jak na houpačce, ale většinou to bylo dole a jistá stabilizace výkonů jim příště přinese jistě lepší umístění. Broučci jsou stabilním členem Pivní ligy a jen „vypuštěný“ závěr je stál lepší než deváté umístění. Sněhurky bojovaly bok po boku se svým spřáteleným týmem Vládcemi Koulí. Oba týmy získaly přesně 90 bodů a to stačilo v případě Sněhurek na osmé místo a v případě Vládců na sedmé místo (Ti, měli o něco lepší průměr). U nich je to lehký sešup, tak snad nám zase příští sezónu ukáže, kdo nejlépe ovládá koule.

Hokaro určitě myslelo výše, ale zdravotní trable opor je odsoudil k boji o silný střed tabulky – celkově z toho byl šestý flek a pozice uzavírající první polovinu tabulky, když odrazili nápor soupeřů v posledním hracím dnu. Tučňáci se jako nováčci uvedli velmi dobře! Z počátku také trochu paběrkovali, ale jakmile přišla zima, tak předvedli jako zimní druh své nejlepší výkony a ty drželi až do konce soutěže. Celkově z toho bylo páté místo a příslušnost ke špičce v soutěži. Čtvrté místo v Pivní lize obhájili Veselí Pumprlíci s.r.o. a mohli být ještě veselejší, ale oslabení nedokázali udržet třetí místo před posledním hracím večerem.

I bronzové umístění obhájil celek, který se z této pozice radoval i loni a jsou to borci z VOH. Jejich medailové ambice mohla zhatit absence na jednom z hracích večerů, ale závěrečným finišem se dostali alespoň na bronz. V průměru jen o jednu a půl kuželky a stejné bodové skóre získal tým KSN MM. Úvodní euforii vystřídal pokles formy ve střední pasáži, ale závěrečný finiš vynesl nováčkovi soutěže krásné stříbrné medaile a jistě v dalším roce budou atakovat příčku nejvyšší. RazDvaTři je fenomén, který neodmyslitelně patří k Pivní lize na Radavě. A členové tohoto týmu ani letos nenechali nikoho na pochybách a opět zvítězili stylem start-cíl. A za to jim patří velká gratulace a pohár pro vítěze!

V příští sezóně, která začne nultým hracím večerem pravděpodobně v neděli 22. září 2019, se můžete těšit určitě na nějaké novinky a opět nové bowlingové souboje.

Děkujeme všem týmům za účast i přízeň, gratulujeme nejlepším a těšíme se opět na viděnou v nové sezóně!

Tým Bowlingu RADAVA

Celková tabulka Pivní ligy je zde.

 

Výsledky jednotlivců tento hrací večer je zde

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017