Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2020 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Večerní růže 4. 3. 2020

Vážené dámy,

ve středu 3. června 2020 od 17.45h (1. runda) a od 18.45 proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 1. 6. 

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Červnovou turnajovou sérii zakončil vítězstvím na LP Mirek Richter27.06.2020

Letenský pohár na Radavě 3, hráno 25. června 2020 na Radavě v Praze

25. června 2020 po více než čtyřměsíční pauze se opět rozjel Letenský pohár na Radavě – turnaj ve kterém se sbírají body do celkové žebříčku. Zakončil se tak červen plný radavských turnajů a je vidět, že Letenský pohár táhne. Celkem se do turnaje prezentovalo 36 hráčů, což slibovalo napínavé souboje především o finálovou osmnáctku.

V prvním kole se předvedl František Kolář 387 body ze dvou her a ano správně – i já jsem si udělal takové dejavu s K.O. devítkou, kdy František vyhrál první kolo. Zdatně mu dýchal 383 body Jaromír Cvrček a průběžné třetí místo držel Pavel Plzenský, který naopak prokazoval výbornou formu z nedávného Doublu. Další zajímavostí prvního kola bylo, když Honza Brix – toho času hráč nikoliv bowler – požadoval ukončit turnaj když ve dvou hrách pokořil Aleše Vlasáka.

A bylo velké překvapení, když právě dva pomyslní medailisté z prvního kola nepostoupili – zatímco Pavel Plzenský o dost, tak Jaromírovi Cvrčkovi to uniklo jen o dvě kuželky. Ve druhém kole neuspěla ani Marta Völfelová a ani značná sestava Speilführeru Helena Mojková a Miroslav Nýč. Naopak po prvním kole se rozjela dvojice favoritů. Antonín Matějka vyhrál druhé kolo výkonem 213 a 184 bodů a Josef Colon byl druhý za náhozy 180 a 212 bodů. Průběžným třetím místem se připomněl únorový vítěz Letenského poháru Martin Palas. Příjemným překvapením byl postup Lenky Blažkové naopak taková jména jako Aleš Vlasák nebo Stanislav Musil se „musili“ o postup obávat, ale nakonec se jim to podařilo ze sedmnáctého a osmnáctého místa.

Ve finále se z dam předvedla nejlépe Albína Stukalo s náhozem 363 bodů. Mocně se snažili finišovat hráči Radavských nul - ale Marek Straka to dotáhl na osmé místo a Jiří Kotáb na páté. Právě poslední postupující ze druhého kola Stanislav Musil rozehrál výborně finále výkonem 214 bodů a to měl rozjeté na více bodů, ale druhá hra ho srazila na celkové čtvrté místo. Bronz vybojoval o dvě kuželky před Stanislavem Musilem předposlední postupující Aleš Vlasák a konečně si trošku napravil reputaci vedoucího hráče žebříčku Letenského poháru. Druhé místo v tomto turnaji obsadil Josef Colon a vítězem turnaje se stal Mirek Richter, který předvedl i nejvyšší nához večera 234 bodů a získal zlato!!!

Gratulujeme!

V červenci se můžete těšit na dva turnaje – ve čtvrtek 16. 7. Letenský pohár a o týden později 23. 7. Radavský Double.

Celkové výsledky turnaje jsou zde.

Žebříček celé série je zde.

Těšíme se opět na Vás!

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017