Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Leden 2019 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 7.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
8 9 10 11 12 13
 • Název: Pivní liga
 • Datum: 13.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
14 15 16 17
 • Název: Letenský pohár jednotlivců
 • Datum: 17.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Večerní růže 23. 1. 2019

Vážené dámy,

ve středu 23. ledna 2019 od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 19. 1. 

Partneři večera:

ORIFLAME 

 

 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

LP 8 Rok 2018 patřil na Radavě Josefovi Colonovi16.12.2018

 

V sobotu 8. prosince 2018 za účasti úctyhodných 40 účastníků proběhl závěrečný podnik Letenského poháru jednotlivců. A nezbývá než bilancovat rok 2018, alespoň co se týče Letenského poháru, ale nejprve se vraťme k výsledkům finálového turnaje o dvojnásobné body.

 

 

V prvním kole zazářil nejvyšším náhozem večera Standa Musil – 246 bodů. Bohužel pro něj načasoval formu v nepravý čas a po vítězství v prvním kole mu nevyšlo kolo druhé a na postup do finále nedosáhl. Průběžně druhý byl v prvním kole Honza Doubrava, obhájce celkového vítězství Letenského poháru. Průběžně třetí skončil David Fuchs. Výborně si vedl rovněž náš nadějný junior David Mojka, ale stejně jako Standa Musil skončil v nástrahách druhého kola, a nepostoupil do finále.

Ve druhém kole ukázali parádní formu Radek Urbanec, Aleš Vlasák jeden z vyzyvatelů dosavadního lídra Josefa Colona v celkovém pořadí. Dobře si vedli ve druhém kole David Fuchs a Helena Mojková. Turnaj to byl nabitý, jelikož do finále neprošli Josef Vlk (jeho jméno tentokrát reprezentoval ve finále syn Jakub). Dmitry Tokarev, Martin Ryznik, Albína Stukalo nebo Marek Straka – ti všichni měli určitě ambice postoupit, ale místa ve finále tentokrát nebyly zadarmo. Ještě větší překvapení v podobě nepostupu do finále se jednalo u Marty Völfelové a Míry Cvrčka, kteří v celkovém žebříčku figurovali na předních místech před posledním turnajem.

Ve finále pro 18 nejlepších se překvapivě nevedlo Michalovi Černému st. skončil až 14. - tentokrát se musel sklonit i před výkony našeho bowlera Honzy Brixe. Pěkné 11. místo si připsal Lukáš Vojáček, pro kterého už samotná finálová účast byla úspěchem. Aleš Vlasák si připsal o jednu kuželku méně než nejlepší žena turnaje bronzová Helena Mojková, a připadly na něj pověstné brambory. Stříbro v turnaji po několika turnajovém paběrkování získal Jirka Kotáb, aby ukázal, kdo je na Radavě doma. Nejlepší v turnaji však byl Josef Colon, který dokázal nejlépe vygradovat formu a ve finále všechny své konkurenty doslova rozdrtil.

 

V celkovém pořadí i přes neúspěch ve finálovém turnaji uhájila pozici nejlepší ženy, celkově šestá, Marta Völfelová. Mírovi Cvrčkovi se nepovedl poslední turnaj o největší počet bodů a znamenalo to meziroční pokles na páté místo. Bramborové umístění v celkovém pořadí patřilo obhájci poháru Honzovi Doubravovi – alespoň ho potěšil poukaz na Radavu, kteří získali všichni, co nastoupili ke všem letošním turnajům v rámci Letenského poháru. Před turnajem mířil výš, ale nakonec byl rád za pohár za třetí místo Michal Černý st. Obhajobu druhého místa v celkovém pořadí si střihl Aleš Vlasák. Celkově nejlepší výkony jak v posledním turnaji, tak v celé sérii předváděl Josef Colon a patří mu zaslouženě pozice krále jednotlivců na Radavě pro rok 2018! Gratulujeme!!! Těšíme se na vás zase v roce 2019!!!

 

Výsledky finálového turnaje jsou zde.

Výsledky celkového pořadí Letenského poháru je zde.

Foto nejlepších v turnaji i celé sérii.

 

 

Tým Bowlingu RADAVA

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017