Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Srpen 2017 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Večerní růže

Vážené dámy,

ve čtvrtek 27. dubna od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 25. 4.

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

PODNIKOVÁ LIGA11.08.2017

 Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, Radava prochází drobným faceliftem a pýcha vítězů ligových soutěží přestává bezstarostně hřát na duši, do které se stále častěji vkrádá pocit strachu: Dokážeme obhájit i v nové sezóně, budeme i na podzim hrát tu naši skvělou hru, ke které jsme se vypracovali pilným tréninkem, smělou strategií i modlitbou za trochu štěstí v koncovce? V tiché konkurenci mezi Pivní ligou a Podnikovkou ta druhá jasně vítězila. Nedělní podvečer už asi tak netáhne a globální oteplování připravuje našim zahrádkářům více práce a víkend je tak krátký. Nový ročník ligových soutěží na Radavě začne už v polovině září. Termíny volíme tak, aby se nehrálo dva dny za sebou, a tak jako již v loňském roce benefity dostihnou nejenom vítěze. 

 

Mladá krev na Radavě připravuje turnaje, které patřily k tradici i zcela nové bowlingové hříčky. To ovšem znamená, že je třeba se na novou sezónu připravit. Meteorologové signalizují přechod studené fronty, a to je čas vydat se na Radavu a oprášit bowlingovou výbavu. Připravili jsme pro Vás několik akcí, aby se Vám snadněji hrálo. Nezapomeňte sledovat naše webovky, Facebook i aktuality našeho newsletteru (pro nás nenakažené morem anglistů Radavský občasník). Na shledanou na Radavě se těší Milan Kotáb

 

Přílohy:
podnikovka-web.pdf

Fotogalerie:

podnikovka2014-016-web.jpg


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017