Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červen 2018 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
 • Název: Pivní liga
 • Datum: 3.6.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
4 5 6 7 8 9 10
11
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 11.6.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
12 13 14 15 16 17
 • Název: Pivní liga
 • Datum: 17.6.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

LP duben Míra Cvrček zazářil ve finále13.04.2018

Ve čtvrtek se na Radavě sešla početná konkurence. V turnaji pro jednotlivce startovalo tentokrát 43 účastníků, kteří svedli tuhý boj o body do žebříčku i triumf ve čtvrtém turnaji pro jednotlivce v letošním Letenském poháru na Radavě.

V prvním kole se hrálo pouze o bonusové body a šlo o to si otestovat formu na tak důležité druhé kolo. Zmíním ty, kterým se první kolo nejvíce povedlo a byli to Aleš Vlasák, Albina Stukalo a Michal Havelka.

A jelikož ze 43 hráčů ve druhém kole postupovalo pouze 18, tak laťka na postup byla poměrně vysoko – konkrétně 335 bodů vč. bonusů. Albíně Stukalo a Michalovi Havelkovi už druhé kolo nevyšlo, ale rozhodně nebyli jediní, kdo se z favoritů do finálových bojů neprobil. Specialista na turnaje dvojic Standa Musil potvrdil, že je specialista na dvojice 😊. Na finále nedosáhl ani Miloslav Hejna, kterému se letos až tolik nedaří. Z klanů Doubravových do finále prošel jen Honza a těsně uniklo i Petrovi Havlínovi. O postup do finále se obávaly takové ikony jako Antonín Matějka a Josef Colon, ale nakonec jim jejich výkony stačily. Velmi dobře se uvedl Lukáš Vojáček, který si vytvořil osobní rekord a postupoval jako celkově třetí. Druhou pozici držel těsně za vedoucím soutěžícím Ondřej Košata a i ve druhém kole byl s dosavadním průměrem blížícím se 200 bodům na hru a nejvyšším náhozem večera 236 bodů opět Aleš Vlasák.

Finále nevyšlo Markovi Starakovi a Martě Volfelové. Nedařilo se ani duu Matějka, Colon, nicméně se pánové udrželi v celkovém vedení série o Letenský pohár. A protože se neprosadili ani Honza Doubrava a Martin Beránek, tak se otevřela cesta pro triumf pro jiné. Jako černý kůň do finále prošel z posledního postupového místa Michal Černý st. a jako černý kůň si ve finále nevedl vůbec špatně – celkové 4. místo. Bronzová skončila nejlepší žena turnaje Petra Tuzarová a po triumfu na Doublu má na Radavě medailovou sérii. Stříbrný stupínek patřil Aleši Vlasákovi a dvě vynikající hry přes dvě-stě bodů předvedl Jaromír Cvrček a výborným způsobem zakončil a vyhrál tento hodně dobře obsazený turnaj.

Všem děkujeme za účast na turnaji a nejlepším blahopřejeme.

Na Radavě Vás rádi opět uvidíme při pravidelných ligách a nebo při dalších turnajích – ve středu 25. dubna proběhne Večerní růže pro ženy a ve čtvrtek 10. dubna se můžete již přihlašovat na Radavský Double. Další Letenský pohár proběhne až v září, nicméně sledujte web, jelikož na konci května (zřejmě 24. 5.) proběhne ještě určitě nějaký „sranda“ turnaj pro jednotlivce.

 

Výsledky turnaje jsou zde. Odkaz na celkový žebříček je zde.

Tým bowlingu RADAVA

Foto nejlepších účastníků 


Copyright Bowling RADAVA © 2017