26 27 28

Večerní růže 7. 3. 2018

Vážené dámy,

ve středu 7. března od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda - OBSAZENO) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 5. 3. Volná je již pouze runda od 18.00 hodin!!!

Partneři večera:

ORIFLAME

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA

Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

Turnaje a ligy

Druhý LP 2018 vyhrál Adam Böck16.02.2018

Čtvrtek bude Letenskému poháru svědčit. To odhalil únorový Letenský pohár jednotlivců na Radavě.  Tradiční turnaj jednotlivců zaznamenal nárůst účastníků a celkový počet prezentovaných se zastavil na čísle 29 ve čtvrtek 15. února 2018 na pražské Radavě.

V prvním kole vzhledem k propozicím turnaje, kdy postupují všichni účastníci, šlo o bonusové body a o to naladit se na druhé kolo. Nevíce bodů si vyhrál v kombinaci dvou her 205 a 211 Ondra Košata na druhém místě se po prvním kole nacházel Aleš Vlasák a průběžně třetí byl Honza Doubrava za 385 bodů ze dvou her. Dámy, které se turnaje účastnily zřejmě věděly, že v prvním kole o tolik nejde a tak se ani nejlepší z nich nevešla do první dvanáctky.

Ve druhém kole musel zabrat ten, co chtěl postoupit do finálového kola, jelikož na 18 finálových míst bylo 29 zájemců a to znamenalo, že na 11 účastníků se nedostalo. Aleš Vlasák potvrzoval pozici favorita a hrami 234 a 182 bodů si získal nejvíce finálových bonusových bodů a zároveň si připsal nejvyšší nához dne. Druhým místem ve druhém kole místem se připomněl Míra Cvrček a třetí skončil Martin Beránek. Nejlepší zástupkyně z řad něžného pohlaví byla dvanáctá Jana Kubíčková. Překvapivě za branami finále skončil Miloslav Hejna a nebo také Michal Černý st.

Ve finále se vytáhla Marta Volfelová a pěknými výkony překonala takové hráče jako Míru Cvrčka, Honzu Doubravu či Martina Beránka a skončila celkově pátá. Celkově stabilní výkony, podle průměru druhý, ale ve finále celkově třetí Josef Colon a zasloužená bronzová medaile za 386 bodů vč. bonusů. Aleš Vlasák měl v turnaji dva nejvyšší náhozy a průměrný nához nad 200 bodů, ale finále zahájil hrou 170 bodů. Ve druhé hře útočil a jeho nához skončil na čísle 225, nicméně to stačilo až na druhé místo. Dle známého sousloví „veni vidi vici“ pojal finále Adam Böck. Do finále pronikl nenápadně stabilními výkony, ale finále se mu povedlo na výbornou a kombinací her 205 a 211 bodů (když okopíroval dnes celkově čtvrtého Ondru Košatu) získal triumf a zlatou medaili za druhý turnaj ze série Letenský pohár na Radavě pro rok 2018.