Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Květen 2018 >>

Po Út St Čt So Ne
1
 • Název: Turnaj týmů na Radavě
 • Datum: 1.5.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
2 3 4 5 6
7 8 9 10
 • Název: Radavský Double
 • Datum: 10.5.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
11 12 13
14
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 14.5.2018
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Večerní růže 25. 4. 2018

Vážené dámy,

ve středu 25. dubna od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda - OBSAZENO) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 23. 4. Volná je již pouze runda od 18.00 hodin!!!

Partneři večera:

ORIFLAME 

 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Večerní růži v dubnu vyhrála Šárka Machytková26.04.2018

 

Středa 25. dubna patřila na Radavě 40 soutěžícím ženám, které se utkaly na bowlingovém turnaji, hraném devítkou, v rámci společensko-sportovní akce pro ženy s názvem Večerní růže.

 

Proti minulé Růži nám poklesl počet účastnic pod 48, což kvitovaly dámy, které v prvním kole úplně nezazářily, jelikož do druhého kola postupovalo všech 40 soutěžících žen. Aby se dámy necítily, že v prvním kole o nic nešlo, tak se rozdávaly bonusové body, které se hodily ve druhém kole v bojích o postup do finále. Svojí chvíli slávy si užila Ilona Nefová, která zvítězila v prvním kole s náhozem 468 bodů ze dvou her. Výsledkově ji následovala Karolína Lhotová (438 b.) a Marina Yeremková (420b.).

 

V první přestávce se servíruje občerstvení a tentokrát to byla poča – kapsa plněná balkánským sýrem nebo masem a börek – závitek z listového těsta se špenátem. Dámy se posilnily a šly do druhého kola, které zúžilo počet postupujících na 24 finalistek.

 

Ve druhém kole se blýskly Jana Baláková a Stanislava Vlčková – obě vyhrály druhé kolo se shodným skóre 434 bodů. Jako třetí skončila Helena Mojková s náhozem 432 bodů. Při absenci tradičních hráček Marty Volfelové či Albíny Stukalo však postoupily do finále všechny ty, od kterých se to očekávalo.  

Druhá přestávka už má na Večerní růži svůj tradiční program – skupinové foto (viz níže) a losování tomboly. Losovalo se o příspěvky od našich partnerů – nechyběla Jana Chyská se stánkem od Oriflame, dárek věnovalo i Wellness studio Simony Klůfové. V plejádě cen byly zastoupeny tekutá odměna, lístky do Činoherního klubu či 200 míčku na odpališti na Rohanském ostrově. Ale zpět k bowlingu, protože ve finále se děly věci.

V prvních hrách zahráli velmi dobře Markéta Müllerová, Květa Doubravová i Stanislava Vlčková, ale druhé hry se jim tolik nepodařily a tak skončily až ve druhé desítce. To Eliška Slavíková či Adéla Svítková měly opačný problém – nepovedla se jim první hra a druhou už to zachránit nedokázaly. Do top 6 hráček turnaje musely dámy hodit 400 bodů – na pěkném šestém místě skončila Jana Rojíková, které se to povedlo s náhozem 403 bodů. Hana Sirotiarová začala finále špatně - 124 bodů, ale druhá hra patřila k ozdobě turnaje a nejvyšší nához dne 286 bodů ji dotáhl na 5. místo. Karolína Lhotová obhajovala stříbrnou medaili – měla celkový nejlepší průměr v turnaji, přesto skončila na nepopulárním bramborovém místě. Veronika Tomanová dokázala stupňovat výkonnost, až tak, že se dostala na stupně vítězů - byla z toho bronzová medaile. Helena Mojková dokázala udržet výkonnost ze druhého kola a obsadila krásné druhé místo, ze kterého měla Helena velkou radost. A vítězkou Večerní růže v dubnu se stala Šárka Machytková a to zcela po zásluze, protože ve finále nasbírala 473 bodů včetně bonusů.

Nejlepším gratulujeme!!! Ale věřím, že to bylo opět povedené setkání pro všechny účastnice večera. Další Večerní růže proběhne až v září.

Do té doby se mohou dámy, ale i pánové zúčastnit v úterý 1. 5. otevřeného turnaje čtyřčlenných týmů, 10. května Radavského Doublu a 24. května turnaje pro jednotlivce. Na viděnou se těší celý tým Bowlingu RADAVA.

Výsledky turnaje jsou zde.

Foto všech

Foto nejlepších 


Copyright Bowling RADAVA © 2017