Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Prosinec 2017 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Večerní růže 29. 11. 2017

Vážené dámy,

ve středu 29. listopadu od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 27. 11.

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

VR v listopadu obhájila Veronika Petrželová02.12.2017

Snad nějaké bacily či již časný předvánoční shon způsobil, že na startu Večerní růže se prezentovalo pouze 22 účastnic. Jinak už vše běželo dle zaběhnutých kolejí…

Začalo se welcome drinkem – tentokráte to byl nový bylinný likér s příchutí pomeranče Black Fox. Večerní růže se hraje tradičně na tzv. devítku a v prvním kole hraném na dvě hry si to rozdaly Karolína Lhotová (453 b.) a vítězná Leona Nová (458 b.), čest rodiny Doubravových tentokrát zachraňovala Anna (418 b.), která skončila třetí. Těm, co první kolo nevyšlo, tak to nemuselo mrzet, jelikož do dalšího kola postupovaly všechny účastnice.

O přestávkách mohly účastnice využít kosmetický stánek ORIFLAME, který je na Večerní růži tradičně k dispozici. V první pauze přišla i ochutnávka místního kuchaře. A hned po ní následovalo kolo druhé, kde už se rozhodovalo o osmnáctce finalistek.

Ve druhém kole zazářila Albína Stukalo, v obou hrách se dostala nad 200 bodů a druhé kolo vyhrála. Nad 400 bodů zaházely ještě Edita Mazzaferro, Karolína Lhotová a Marta Völfelová. Osmnáct nejlepších postoupilo do finále.

Druhá přestávka nabídla tombolu, kde jedna z 10 cen představovala konzultaci a výrobu kosmetických výrobků na míru od našeho dalšího partnera Večerní růže KOSMETIKA HROU. Další bod programu byla společná fotografie a hurá do finále.

Ve finále se nedařilo Anně Doubravové (15.) ani Leoně Nové (10.). Do nejlepší desítky pronikla Albína Stukalo, ale 7. místo pro ni zřejmě bylo málo. O medaile svedly dámy tuhý boj a pomyslná nepopulární bramborová medaile připadla Editě Mazzaferro. Vynikající výkony celý večer předváděla bronzová Karolína Lhotová (průměr 212,33 na hru). O tři bodíky více než Karolína nasbírala Miloslava Suchánková a zaslouženě si připsala stříbro. Vítězka Večerní růže se sice pomaličku rozjížděla, ale nakonec naladila formu na finále nejlépe - v první finálové hře odrazila konkurenci hrou za 254 bodů a zaslouženě zvítězila. Veronika Petrželová dokázala obhájit vítězství na Večerní růži.

O tom, jestli Veronika získá zlatý hattrick rozhodne večer 17. ledna, kdy proběhne první Večerní růže v roce 2018. Na viděnou na Radavě a snad i ve větším počtu se těší Jirka Kotáb.

Výsledky listopadové Večerní růže zde.

Foto všech:

 

 

Foto nejlepších: 


Copyright Bowling RADAVA © 2017