Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!

16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

Turnaje a ligy

Radavský Double v květnu konečně pro Matějku a Colona14.05.2018

V květnu se na oblíbeném radavském Doublu sešla konkurence 23 dvojic. Tradičně byly zastoupeny dvojice čistě pánské, dále pak smíšené dvojice a prezentovaly se i dvě čistě dámské dvojice.

Z prvního kola, kde každý z dvojice hrál sám za sebe dvě hry a ženy získávali 10 bodů na hru jako handicap, postupovaly všechny dvojice. Úvodní kolo ovládli Jakub Ševčík s Martinem Blahutem s náhozem 731 bodů – stejně s nimi skončili Aleš Vlasák a Tomáš Staňa. Jako třetí v pořadí skončili Antonín Matějka s Josefem Colonem.

Ve druhém kole dvojice odehrály 4 hry a hráči se střídaly po frejmu. 11 dvojic bylo odsouzeno k nepostupu do finále. Většina favoritů postoupila. Nicméně například dvojici Jaromír Cvrček a Marta Völfelová finále uniklo. S tím jak byly doplňovány výsledky, tak se hranice postupu posouvala výš a výš a nakonec se zastavila na 610 bodech. O dva body méně měli vítězové základního kola Jakub Ševčík a Martin Blahut, vítězové prvního kola, tím pádem skončili (prý je rozhodil hokej s Ruskem). A přesně 610 bodů naházeli dvě dvojice ve prospěch o postup dvojice Martin Beránek + Jirka Kotáb rozhodl pouze vyšší průměr – Michal Toman a Jana Kubíčková jako první nepostupující obdrželi alespoň čokoládu.

Ve finále se hráči střídali po hodu a odehráli celkem 3 hry. Finálovou dvanáctku uzavřela nejlepší z dámských dvojic Jana Rojíková s Markétou Müllerovou. Mezi smíšenými dvojicemi dominovali Ondra Košasta s Petrou Tuzarovou, kteří obsadili konečné šesté místo. Dvojice Petr Pilař a David Přinesdom tentokrát skončili celkově Honza Doubrava vyměnil nemocnou manželku Květu za spoluhráče z HoKaRa Romana Šuléře a skončili čtvrtí.

Na bronzovém stupínku skončila dvojice Stanislav Musil a Jaromír Makovec s náhozem 563 bodů. 592 bodů nahráli Aleš Vlasák a Tomáš Staňa a znamenalo to celkové druhé místo. Vítězství získali Antonín Matějka s Josefem Colonem. V průběhu turnaje měli jako jediná dvojice průměr přes 190 bodů a zaslouženě byli oceněni zlatými medailemi.

Nejlepším gratulujeme a na viděnou se budete moc těšit například na turnaji Májová devítka, který proběhne na Radavě ve čtvrtek 24. 5. od 18.30 hodin.