Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2020 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Večerní růže 4. 3. 2020

Vážené dámy,

ve středu 3. června 2020 od 17.45h (1. runda) a od 18.45 proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 1. 6. 

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Radavský Double pro Kobala se Šnajderovou19.06.2020

 

Radavský Double, hráno na Radavě v Praze 17. 6. 2020

Ve středu 17. června se sešlo 16 dvojic na turnaji zvaném Radavský Double.  Během celého večera se odehrály tři kola. V prvním kole hráli hráči ve dvojici vždy do svých řádků a předvedli se Pavel Plzenský s Adélou Janoutovou, když naházeli ve čtyřech hrách 719 bodů. Přes 700 bodů naházeli ještě Albína Stukalo a Robert Kováčik. Třetí místo držela osvědčená dvojice z předchozích Doublů Petra Tuzarová a Ondra Košata.

Ve druhém kole, kam postoupily všechny dvojice, se hrály 3 hry a hráči se střídaly po frejmu. V tomto kole opět zvítězili Pavel Plzenský s Adélou Janoutovou za 580 bodů a to ještě s větším náskokem než v prvním kole. Druhé místo obsadili Jan a Květa Doubravovi, kteří nastřádali dohromady 551 bodů. A průběžné třetí místo drželi otec a syn Stanislav a Vojtěch Musilovi za 546 bodů. Do finále postupovalo pouze 12 nejlepších dvojic a na postup stačilo 422 bodů ze tří her.

Poté, co jsme se rozloučili se čtyřmi dvojicemi, které skončili na 13. až 16. místě, bylo zahájeno velké finále turnaje, které se hrálo opět na tři hry, kdy se hráči ve dvojici střídali po každém hodu a jediná možnost, jak změnit, to aby někdo začínal a nedohazoval je tím, že některý z hráčů hodí strike.

Toto kolo příliš nevyšlo obhájcům zlata z minulého Doublu Tereze a Filipovi Šilhavým, kteří se museli spokojit s tím, že se finálové dvanáctky zúčastnili. Nezazářili ani tréninkoví radavští dříči Robert Martiška s Markem Strakou – již v přihlašovací listině uváděli, že si půjdou pro první místo – jejich finálový výkon dokonce stačil na dvě podtržené jedničky, ale když dáte dohromady dvě jedničky, tak je to 11. místo – snad příště! :-) Celý turnaj podávali skvělé výkony Pavel Plzenský a Adéla Janoutová a za 509 bodů vybojovali bronzové medaile, když o dvě kuželky porazili čtvrté Albínu Stukalo s Robertem Kováčikem a o pět kuželek páté Stanislava a Vojtěcha Musila. Ve finále se vrátili na výsluní a na druhé místo Petra Tuzarová a Ondra Košata za 528 bodů. Ovšem o pověstný parník s výkonem 610 bodů vyhráli Bohdan Kobal s Martinou Šnajderovou – gratulujeme!

V příloze najdete výsledky Radavského Doublu. Fotku nejlepších z téhož turnaje a průběžný žebříček Letenského poháru.

 

Již příští čtvrtek 25. 6. od 18.30 pokračuje další z radavských červnových turnajů, kdy proběhne Letenský pohár pro jednotlivce. Budete moc sbírat body do celkového žebříčku.

Celkové výsledky turnaje najdete zde.

 

Těšíme se na Vás!

Tým Bowlingu RADAVA

 

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017