Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Leden 2019 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 7.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
8 9 10 11 12 13
 • Název: Pivní liga
 • Datum: 13.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
14 15 16 17
 • Název: Letenský pohár jednotlivců
 • Datum: 17.1.2019
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Večerní růže 23. 1. 2019

Vážené dámy,

ve středu 23. ledna 2019 od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 19. 1. 

Partneři večera:

ORIFLAME 

 

 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Vánoční Radavský Double pro Cvrčka s Lesňákem27.12.2018

26. prosince tradičně na Štěpána na Radavě proběhl turnaj dvojic a tradičně bývá s velmi silným obsazením. Tentokrát se prezentovalo 24 dvojic, což slibovalo tuhý boj při shazování kil o Vánocích nabraných. Vůbec tento turnaj je takový nejrozmanitější – dvojice byly tradičně smíšené, pak čistě mužské, ale byla tady také čistě ženská dvojice, rodiče s dětmi, sourozenecké duo či dva junioři a abychom mohli turnaj označit za mezinárodní, tak jsme měli dvojici původem ze země vycházejícího slunce.

V prvním kole se hrálo na součet dvou jednotlivých her a doslova trhací kalendář si ze startovního pole udělala dvojice Vlasák + Kotáb výkonem 801 bodů. Na hříchy pro ně to byl i jejich závěrečný úspěch, protože ve zbývajícím průběhu turnaje už toho moc nepředvedli. Výborně si vedli v prvním kole Vlasta Rojík a Markéta Müllerová a průběžné třetí místo drželi druhý zástupce Rojíků Ivo, který hrál s Martinem Ryznikem. Zezadu možná i z výšky nás jistilo sourozenecké duo Honza a Štěpán Brixovi.

Bratři Brixové se snažili vyladit formu na druhé kolo zaznamenali zlepšení ale na finále to tentokrát nebylo – celkově 17. místo. Čokoládu si tentokrát odnesli až 4. od konce (jelikož ostatní nevydrželi do vyhlašování) celkově 21. Andrea a Luděk Bezstarosti, kteří při přihlašování hlásili, že jdou pro čokoládu a také to splnili. Jinak ve druhém kole se po pomalejším rozjezdu ukázali v nejlepším světle duo Cvrček + Lesňák. Druhé kolo vyšlo dvojici Tuzarová + Košata skončili na druhém místě. Půběžné třetí místo po druhém kole držela dvojice Fuchs a Maršík. Velmi dobře si vedli junioři Mojka a Mňačko a až do finále ukazovali, že Radava má v našich mladých bowlingových nadějí velkou budocnoust.

Ve finále útočili Vlci – není to scéna z Pána Prstenů či jiných příběhů ale otec Pepa a syn Kuba Vlkovi bojovali a nakonec obsadili pěkné 5. místo. Nejlepší ze zástupců rodiny Rojíkových otec Vlasta a dcera Markéta předváděli pěkné výkony a nakonec jen 5 kuželek jim chybělo na bronz. Bronzovou medaili získali trošku nenápadně, ale neustále zlepšující se dvojicí Tonda Tichý a Stáňa Vlčková. Podobný průběh zaznamenala dvojice David Fuchs a Honza Maršík a vybojovali stříbrné medaile. Ovšem nejlepší ze 24 dvojic byli Míra Cvrček a Olda Lesňák, kteří od druhého kola předváděli téměř bezchybný výkon a celkovým průměrem 179 bodů si i to zlato prostě zasloužili.

 

Gratulujeme nejlepším! Děkujeme Vám za přízeň v roce 2018 a budeme se na vás těšit v nabité turnajové sezóně i v roce 2019!!!  Do toho roku Vám přejeme mnoho štěstí, zdraví a samozřejmě spousty shozených kuželek!!! 

Celkové výsledky turnaje najdete zde.

Foto nejlepších:

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017