Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2019 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Večerní růže 24. 4. 2019

Vážené dámy,

ve středu 24. dubna 2019 od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda - OBSAZENO) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 22. 4. 

Již je volná runda jen od 18h!

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

V Doublu v květnu vyhráli Straka a Mojková15.05.2019

 

Čtvrteční polosváteční Radavský Double uvítal zejména ty, kteří neskočili meteorologům na příznivé předpovědi o prodlouženém víkendu zalitém sluncem a teplotami kolem dvacítky a zcela realisticky očekávali až medardovské deště a zimu v dekádě globálního oteplování až nepatřičnou.

 

Sedmnáctka dvojic svědčí spíše o optimistické povaze a až utopistických představách obyvatel vltavsko-labské kotliny, nicméně Radava ožila bojovným rykem a třeskem padajících strajků. Bez rozpaků se do ostatních pustili Josef Colon a Antonín Matějka. Jak v prvním, tak ve druhém kole bezpečně skórovali a zdálo se, že o favoritech je rozhodnuto tím spíš, že největší rivalové jen velmi obtížně zvládali nástrahy vzájemné spolupráce. Zcela nečekaně vypadli z finálové dvanáctky Jana a Vlastimil Rojíkovi a jen o fous na dvanácté, poslední postupové příčce, do finále prolezli Helena Mojková  a Marek Straka. Výkon druhého kola povzbudil představy o vavřínu pro Petru Tuzarovou s Ondřejem Košatou i nečekaně Petru Darmovzalovou s Karlem Samkem a bez touhy nebyli ani domácí Tomáš Staňa a Aleš Vlasák. Finále nejlépe rozehráli Jan a Anička Doubravovi. Každým hodem zvyšovali náskok a zdálo se, že model, kdy jeden hru otevírá a druhý dorazí, jim vysloveně sedí. Doposud vedoucí dvojice se trápila na průměrných hodnotách. Pak se ovšem probudil Marek Straka s Helenou Mojkovou, sehráli nejlepší kombinovanou hru večera (214), odsunuli Doubravovy na stříbrnou pozici a překvapivě, ale zaslouženě zvítězili. Dalším turnajem v pořadí je Devítka a ta slibuje mnohem větší účast. Na shledanou se těší Milan Kotáb

Celkové výsledky turnaje jsou zde.

 

Foto nejlepších:

Tým Bowlingu RADAVA

 

  


Copyright Bowling RADAVA © 2017