Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Červenec 2019 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Večerní růže 24. 4. 2019

Vážené dámy,

ve středu 24. dubna 2019 od 18.00h (1. runda) a od 19.00 (2. runda - OBSAZENO) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 22. 4. 

Již je volná runda jen od 18h!

Partneři večera:

ORIFLAME 

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Večerní růži v dubnu obhájila Helena Mojková03.05.2019

Ve středu 24. dubna na Radavě proběhla velká dámská jízda. O titul na dubnové Večerní růži se ucházelo 47 žen. Večer tradičně začal welcome drinkem a tentokrát to byl Aperol Spritz.

V prvním kole turnaje Večerní růže, který se hraje „devítkou“ nakonec nikdo nevypadával, takže všechny dámy postoupily do druhého kola, kde si to rozdaly o 2-členné finále. V prvním kole se dařilo Janě Kubíčkové, Věře Urbanové a Petře Tuzarové, která byla na „růži“ po dlouhé době. Po prvním kole se dámy mohly občerstvit baby rajčaty s mozzarelou, kuřecími řízečky a kebabem v tortile, tak aby měly sílu na další kola.

Druhé kolo ovládla Marta Völfelová a to hlavně díky náhozu 265 bodů v první hře. Druhé místo si připsala Eva Veselá a průběžné třetí místo držela Šárka Cidlinská. Po tomto kole proběhla tradiční tombola o řadu cen a společné foto.

Ve finále na bronz dosáhla Marta Völfelová za 433 bodů včetně bonusů ze dvou her. 454 bodů = stříbrná medaile pro Kateřinu Mňačkovou – ta sice myslela, že ani do finále nepostoupí, ale když už postoupila, tak ukázala svým svěřenkyním Radavským juniorkám (31. Petře Šoleové, 7. Míně Juráčkové), že i jako hráčka je vynikající. Nejlepší na průměr a i ve finále byla Helena Mojková. Ta dokázala na Večerní růži obhájit vítězství, když ve dvou hrách včetně bonusů zaznamenala 473 bodů. Gratulujeme!

Poté už následovala růže a dárková taška pro každou účastnici, a tím byl zakončený další dámský večer na Radavě.

Celkové výsledky turnaje jsou zde.

Další Večerní růže proběhne až po prázdninách. Těšíme se na vás!

Tým Bowlingu RADAVA.

Foto 3 nejlepších:

 

Foto všech účastnic: 


Copyright Bowling RADAVA © 2017