Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat

 

ZAHRÁDKA NA RADAVĚ15.07.2019

Vážení naši hosté,

od pondělí 3. června přijďte navštívit letní zahrádku na Radavě.

Zahrádka bude s obsluhou nápojů od pondělí do pátku od 14 do 22 hodin. Rezervace na stoly přijímáme na tel. čísle 233 101 211.

NA RADAVSKÉ ZAHRÁDCE MÁME NÁSLEDUJÍCÍ AKCE:

 

HAPPY HOURS 1+1 16-18h

Na zahrádce ve vnitrobloku vyhlašujeme akci HAPPY HOURS 1+1 od pondělí do pátku v době od 16 do 18 hodin. Akce platí na točené nápoje Birell Pomelo & grep a grep a Kingswood Cider. Každý návštěvník může využít akci každý den jen jednou!

 

 

UGRILUJ SI, CO SI PŘINESEŠ

Letos spouštíme projekt UGRILUJ SI CO SI PŘINESEŠ, k dispozici bude elektrický gril a za poplatek 10 Kč na osobu dostanete servis (talířek a příbor) a můžete gril využít ke grilování, toho co si donesete -maso klobása, hermelín. K dispozici bude lednice, do které si můžete uschovat vaše suroviny než začnete grilovat.

 

LÉTO S BETONEM

Přijďte na Radavu na letní drinky s Becherovkou a ještě dostanete dárky!!! Za tři drinky a nebo 3 panáky Becherovky získejte baťoh, kšiltovku či sluneční brýle

V případě větších objednávek nad 10 osob či poptávce občerstvení na míru pište na e-mail jikotab@radava.cz. V ostatních časech jste samozřejmě na zahrádku také zváni, ale musíte si objednat na baru ve vnitřních prostorách Bowlingu RADAVA.

 

Těšíme se na vás!

Tým Bowlingu RADAVA

 

 


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017