Rezervace dětské párty

Chcete rezervovat naše prostory za účelem uspořádání akce pro Vaše ratolesti? Neváhejte využít náš rezervační systém a ještě dnes si zavluvte párty na Miládce.
Rezervovat


Bowlingová škola

Bowlingová škola a tréninky oddílu RADAVA SC pod vedením trenérky Kateřiny Mňačkové pro děti od 8 do 18 let probíhají každou středu od 16 do 18 hodin. V případě, že byste chtěli svoje děti přihlásit do bowlingové školy na Radavě, neváhejte kontaktovat Kateřinu Mňačkovou na tel: 777 113 102


Slavíme

 
Dětem

Dětem

Poprvé před šesti lety jsme pro děti otevřeli kroužek I. lekce bowlingu. Dnes tehdejší frekventanti klepou na bránu dospělosti.

Mnozí z nich si čas od času přišli zahrát s rodiči a dnes chodí s kamarády. Ale jsou mezi nimi i tací, kteří jsou oporou ligového družstva RADAVA a pravidelně nastupují jako horcí favorité i na těch nejvýznamnějších turnajích České bowlingové asociace. To, že naše juniorské družstvo získalo titul mistra republiky je největší zásluha trenérky Kateřiny Mňačkové i hráčů samých, ovšem fakt, že toho dosáhly právě v dresu RADAVY jistě není náhodou. Ať už si to chcete jen tak zkusit nebo máte vyšší ambice bowling u nás hrají děcka už od šesti let...

 


Bowlingový kroužek ...12.02.2020

Od 19. 2. otevíráme kroužek bowlingu pro děti od 8 do 14 let první hodinou 2. pololetí 2019/2020. 

Přečíst celé...

Pro školy14.02.2017

Otevřený dopis ředitelům škol, učitelům a rodičům:

Přečíst celé...

Narozeninové párty ...14.02.2017

Víte, že na Radavě pořádáme také dětské oslavy?! Děti se vyřádí při hraní bowlingu a my jim k tomu postavíme dětské zábrany, aby si hru opravdu užily a koule jim neustále nepadaly do žlábků... Pro dětské oslavy máme připraveno také speciální dětské menu včetně nápojů! Dort si samozřejmě můžete přinést vlastní, nebo nám napište, a my ho pro Vás rádi zajistíme. Tak co, přijdete oslavit narozeniny k nám?!

Doplňkově Vám zajistíme focení oslavy, medaile či poháry pro nejlepší/všechny děti.


Dnes hrajeme spolu ...30.10.2009

Víte, jaké je největší přání Vašich dětí? Přece, abyste něco dělali společně. Věnujte čas těm, které máte nejraději. Přijďte si udělat společnou radost k nám na bowling.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017