Zpráva pro osadníky

Pomocí odkazu níže se přihlásíte do turnaje.
Přihláška na turnaj

 
Osadníci z Katanu

Osadníci z Katanu

Už ani nevíme, kdy a koho z našich přátel napadlo dát nám k vánocům „Osadníky". Jisté je jen to, že se trefil a asi už nás na věky odsoudil k hráčské závislosti. Z nedostatku představivosti nebo proto, že jde skutečně o geniální dárek, jsme začali šířit tuto drogu mezi svými blízkými. A dnes si děláme radost tím, že při každé příležitosti hrajeme. Abychom v tom nebyli sami, založili jsme při Radavě,  sekci deskových her. Budeme hrát hlavně „Osadníky z Katanu", ale postupem doby se nebudeme bránit ani dalším hrám. Protože jsme hraví a soutěživí, určitě připravíme pár turnajů a klubovou ligu. Rádi mezi sebou uvítáme stejně postižené a budeme se těšit na to, že strávíme pěkné odpoledne či večer v lítém souboji o osídlení ostrova Katan.


Turnaj 13. a 14. 3.12.05.2010

Turnajový víkend „Osadníků z Katanu" organizovaný sportovním centrem RADAVA začal v sobotu 13. března kategorií do 15 let. Čtyřkolový souboj o Radavský pohár začali nejlépe Lukáš a Michaela Procházkovi ze Základní školy Lysolaje.

Lukáš se ve třetím kole osamostatnil na vedoucí pozici, ale v závěrečném kole se mu nedařilo. Toho využila finišující Klára Kotábová ze Základní školy Horáčkova a po dvou vítězných kolech získala Radavský pohár. Lukáš uhájil stříbrnou pozici, třetí skončila Kateřina Fibichová. Turnajový víkend pokračuje 14. března otevřenou kategorií dospělých.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017