Rezervace podnikové párty

Chcete rezervovat naše prostory za účelem podnikové párty, teambuildingu, apod.? Neváhejte využít náš rezervační systém a ještě dnes si zavluvte párty na Miládce.
Rezervovat


MANUÁL NA AKCI

Jestliže pořádáte akci na Radavě poprvé, doporučujeme stáhnout si manuál na uspořádání akce na Radavě. Pomůže Vám při objednávce a organizaci a přispěje k tomu, že Vaše akce proběhne bezproblémově!!!

Manuál ke stažení je zde.


TOP 5 akcí s atmosférou

Firemní večírek pro 32 osob v  I. patře od 19 do 23 hodin s improvizovanou soutěží na šesti bowlingových drahách, teplým rautem (hovězí guláš, řízečky), velkou sýrovou mísou, šunkou na kosti a ovocnými košíky.

První hrací večer VIP bowlingové ligy pro dvanáct pětičlenných družstev a další hosty (90 osob) na všech drahách centra, welcome drink, bohatý teplý i studený raut doplněný grilovaným selátkem a salátovým barem, posezení při loučích.

Předsvatební loučení se svobodou ve stylu (za)hradní slavnosti v podhradí (to ještě bylo teplo) pro 35 osob. Pořádný základ pod pivo a víno obstarala pečená vepřová kolena, steaky z grilu, nakládaná i čerstvá zelenina s bohatým výběrem hořčic, křenů, pikantních i jemných omáček.

Dopolední prezentace nové produktové řady s tiskovou konferencí v restauraci a salónku (48 osob), welcome drink, bohatý nápojový servis, oběd „a la carte", odpoledne na bowlingu s „lehkou dorážkou".

Sportovní podnikový den - bowlingový turnaj pro 140 zaměstnanců a spolupracovníků firmy se slavnostním vyhlášením a závěrečným rautem. Turnajová klání, večer opulentní teplý i studený raut, salátový bar, grilované selátko, mísy sladkých dobrot a ovoce.

 
Podnikové párty

Rezervační a poptávkový formulář Podnikové párty

Po obdržení rezervace Vás budeme kontaktovat a rezervaci potvrdíme
Telefon E-Mail

Součet ( 3 + 2 ) = ? *

položky označené hvězdičkou ( * ) jsou povinné!


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017