Rezervace drah

Máte zájem o rezervaci bowlingových drah? Neváhejte využít náš online rezervacní systém a rezervovat si dráhu hned ted!
Rezervovat


Turnajový kalendář

<< Září 2017 >>

Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 4.9.2017
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
5 6 7 8 9 10
11 12 13
 • Název: Letenský pohár
 • Datum: 13.9.2017
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
14 15 16 17
18
 • Název: Podniková liga
 • Datum: 18.9.2017
 • Turnaj již proběhl
 • Na turnaj se již nelze přihlásit
 • Obsazovačka není k dispozici
19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30

Večerní růže 4. 10. 2017

Vážené dámy,

ve čtvrtek 4. října od 17.30h (1. runda) a od 18.30 (2. runda) proběhne na Radavě VEČERNÍ RŮŽE.

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Přijměte tímto srdečné pozvání na tuto akci a těšíme se na Vás!

Registrovat lze zasláním přihlášky na e-mail miladka@radava.cz nebo telefonicky na 233 101 211 nejpozději do pondělí 2. 10.

Propozice akce jsou zde.

Tým Bowlingu RADAVA


Archiv výsledků

Naše webové stránky se Vám snaží přiblížit aktuální dění na Radavě. Máte-li touhu podívat se, jak jste hráli, zkontrolovat výsledky svoje nebo svých soupeřů z turnajů, které jsou staršího data, doporučujeme Vám podívat se na oficiální stránky České bowlingové asociace, kam všechny výsledky posíláme a kde najdete v přehledné podobě zpracovaný archiv všech turnajů. Hledejte nejlépe zde

 
Turnaje a ligy

Turnaje a ligy

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte pravý blok a turnajový kalendář.

Turnaje pro veřejnost umisťujeme a spolupracujeme s portálem www.kudyznudy.czPivní liga začíná 24. 9.20.09.2017

Nedělní Pivní liga tříčlenných týmů je tady!!! Hraje se každou druhou neděli a první hrací večer začíná 24. září v 18:00 a věříme, že se nás sejde dost na dobrou hru a skvělou soutěž. 

 

Přečíst celé...

Večerní růži v dubnu vyhrála Albína Stukalo02.05.2017

Ve čtvrtek 27. dubna 2017 se dámy sešly na Radavě. A nebylo to ledajaké setkání, nýbrž konala se Večerní růže – společenský večer s bowlingovým turnajem pro ženy. Na začátku každá z osmatřiceti účastnic bowlingového klání obdržela Bailey’s jako welcome drink a šlo se do prvního kola.

Přečíst celé...

Double pro dvojici Musil a Makovec29.05.2017

 

 

Pozdě, ale přece, přinášíme reportáž ze středečního turnaje Radavský Double pro libovolné dvojice. V turnaji zvítězila dvojice Stanislav Musil a Jaromír Makovec, ale jak to všechno probíhalo?

Přečíst celé...

Podniková liga 21.09.2017

A bylo ráno a uběhl den, byl večer den první.  Třináct týmů vytváří drobné obtíže v přehlednosti průběžné tabulky i organizaci soutěže, ale po odehrání celého kola se vše vyrovná a v jeho průběhu se odchylky od normálu blíží statistické chybě. Účastníci nultého večera měli zjevnou výhodu. Už věděli, na koho narazí. A tak Spielführer i Zatím Nevím prošli večerem bez zjevných ztrát a těší se na výsluní tabulky. Dobře si vedou i Zálesáci, kteří aspirují na nejsilnější tým s nejvyšším průměrným náhozem. Některá družstva se představila v novém složení. Zda jde o infiltraci posil nebo jen dočasné záplatování sestavy, je dnes zatím obtížné odhadnout. Jisté je, že Metrostav ztratil body se Zatím Nevím a Ouřadové se Zálesáky a i se Spielführerem.

Přečíst celé...

LP září vyhrál Honza Doubrava20.09.2017

Po letní pauze se opatrně rozjel i turnaj pro jednotlivce Letenský pohár na Radavě. Píši opatrně, jelikož se sešla pouze osmnáctka statečných. A jak je vidět, všichni soutěžící ještě zdaleka nebyli v ideální formě. Dokazuje to fakt, že padla jediná dvoustovka v podání Romana Šuléře – konkrétně to bylo 201 bodů, což byl tedy nejvyšší nához večera. 

Přečíst celé...

Podnikovka 18. 9. se rozběhla naplno22.09.2017

A bylo ráno a uběhl den, byl večer den první.  Třináct týmů vytváří drobné obtíže v přehlednosti průběžné tabulky i organizaci soutěže, ale po odehrání celého kola se vše vyrovná a v jeho průběhu se odchylky od normálu blíží statistické chybě. 

Přečíst celé...

Letenský pohár na Radavě20.09.2017

Letenský pohár na Radavě je otevřená série bowlingových turnajů v kategorii jednotlivců pro pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!!. V roce 2017 proběhne celkem osm turnajů. Po rozkliknutí najdete aktuální žebříček.

Přečíst celé...


 


Copyright Bowling RADAVA © 2017