TURNAJOVÝ KALENDÁŘ

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních lig a turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Abyste žádný turnaj neprošvihli, tak sledujte náš kalendář.

V BOWLINGOVÉ SEZÓNĚ 2022/2023 PRO VÁS ORGANIZUJEME:

 • Bowlingové ligy – Pivní liga a Podniková liga
 • Bowlingové turnaje pro všechny zájemce – Letenský pohár na Radavě pro jednotlivce, Radavský Double pro libovolné dvojice, Večerní růži pro ženy, Víkendový turnaj dvojic a Radavskou K. O. devítku pro všechny jednotlivce
 • Bowlingový kroužek pro děti a mládež od 8 do 14 let – více zde: Bowlingový kroužek

Bowling Radava vyhlašuje Podnikovou ligu pro sezónu 2022/2023.

Podniková liga je bowlingová soutěž pro čtyřčlenné týmy, která se hraje pravidelně v pondělí jednou za 14 dní od 18.00.

Nultý hrací večer (kde se hraje o tekuté odměny a nepočítá se do celkového žebříčku) Podnikové ligy proběhne v pondělí 12. 9. 2022 od 18 hodin.

Základní informace o Podnikové lize 2022/2023 jsou zde: vyhlaseni Podnikovky 22-23

Propozice a pravidla Podnikové ligy 2022/2023 jsou zde: Pravidla Podnikove ligy 22-23

Přihláška Podnikové ligy 2022/2023 je zde: Prihlaska Podnikovka 22-23

 

Neváhejte se přihlásit do ligy. Přihlašujte svoje týmy do 26. září 2022! Těšíme se na Vás!

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

 1. ŠumaFuk-Rodamiento
 2. Sem Tam Ťuk
 3. SFD Bowling (nultý večer nebudou)
 4. Pomlčky
 5. Lautr Nic (nultý večer uvidí)
 6. Barokrati
 7. Fešáci
 8. KoliBříci?
 9. Zatím Nevím?
 10. Zálesáci?
 11. Ouřadové?

Vyhlašujeme Pivní ligy na Radavě pro sezónu 2022/2023.

Pivní liga je bowlingová soutěž pro tříčlenné týmy, která se hraje pravidelně v neděli jednou za 14 dní od 18.00 hodin.

Nultý hrací večer Pivní ligy (hraje se o tekuté odměny a nepočítá se do celkové klasifikace) proběhne v neděli 4. 9. 2022 od 18.00 hodin.

Základní informace o Pivní lize 2022/2023 jsou zde: Pivní liga 22-23-vyhlášení

Propozice a herní pravidla Pivní ligy 2022/2023 jsou zde: Pivní liga 22-23-pravidla

Přihláška Pivní ligy 2022/2023 je zde: Prihlaska-Pivní liga 2022-2023

Neváhejte se přihlásit do ligy. Přihlašujte svoje týmy do 18. září 2022! Těšíme se na Vás!

Přihlášené týmy:

 1. Radavské Nuly
 2. MBL
 3. Heavy Bowlers
 4. KSN MM
 5. Raz Dva Tři
 6. Veselí Pumprlíci s.r.o.
 7. Hokaro
 8. Kačeři
 9. Dáme Kuželky

Letenský pohár jednotlivců na Radavě je otevřená série bowlingových turnajů v kategorii jednotlivců pro pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!!.V roce 2022 proběhnou celkem 10 turnajů.

Turnaje budou vypisovány s dostatečným předstihem – minimálně měsíc dopředu. Jednotlivé turnaje proběhnou:

 1. čtvrtek 17. února
 2. čtvrtek 24. března
 3. čtvrtek 28. dubna
 4. čtvrtek 26. května
 5. čtvrtek 15. září
 6. čtvrtek 13. října
 7. čtvrtek 24. listopadu
 8. sobota 17. prosince o dvojnásobné body

Žebříček série: Všichni účastníci získávají body do celkového žebříčku série o Letenský pohár dle následujícího klíče – vítěz získá počet bodů, kolik bylo účastníků, druhý o bod méně… poslední účastník získává 1 bod. Prvních osm míst v turnaji získává ještě bonusové body do žebříčku: 1.10b., 2.8b., 3.6b., 4.5b., 5.4b., 6.3b., 7.2b., 8.1b

Celkové pořadí určí 8 nejlepších výsledků v sérii. Tři nejlepší získají poháry. Pohár získá i nejlepší žena.

.

VEČERNÍ RŮŽE NA RADAVĚ

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky  pohoštění od místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Hrací systém: Hraje se na 3 kola po dvou hrách. Na Večerní růži se hraje tzv. devítkou (NOTAP 9) – tzn. když shodíte 9 kuželek prvním hodem, zapíše se vám strike.

 

 

RADAVSKÝ DOUBLE

Turnaje Radavský Double jsou otevřené turnaje pro všechny dvojice – muž + muž, muž + žena, žena + žena. Turnaj se hrají na tři kola. Ženy a junioři mají handicap 10 bodů na hru. Odměnu získají tradičně nejlepší i poslední.

Hrací systém: Hraje se na 3 soutěžní kola – 1. kolo, 2. kolo a finále. V prvním kole hraje každý z dvojice 2 hry sám za sebe z prvního kola postupuje 24 nejlepších párů do 2. kola. V druhém kole hrají týmy 3 hry – kde se hráči střídají po „frejmu“ – z druhého kola postupuje 12 nejlepších dvojic do finálového kola. Ve finále se hrají 3 hry – kde se hráči střídají po každém hodu.

 

RADAVSKÁ K.O. DEVÍTKA

Turnaje v K.O. devítce jsou otevřené turnaje pro všechny jednotlivce.

Hrací systém: Hraje se na 3 soutěžní kola. Celou dobu se hraje tzv. devítka (NOTAP 9).
V prvním kole se hrají 2 hry. Z prvního kola postupuje 48 účastníků a hraje se o nasazení do play off (1. vs. poslední, 2. vs. předposlední atp.). Ve druhém kole se hrají 2 hry, ze kterých postupují vítězové na dráze a dále příslušný počet poražených dle dosažených bodů ve druhém kole, tak aby bylo 24 finalistů. V případě, že je menší počet než 30 hráčů do finále postupuje pouze 18 nejlepších.

 

LETENSKÝ POHÁR JEDNOTLIVCŮ PRO JUNIORY

Letenský bowlingový pohár pro juniory je série bowlingových turnajů pro děti a mládež od 7 do 18 let.

Turnaj je otevřený pro všechny zájemce, jak registrované v ČBA (České bowlingové asociace), tak pro volně příchozí zájemce o bowling a v neposlední řadě pro hráče školní ligy, která probíhá pod záštitou ČBA (České bowlingové asociace) v rámci projektu Začni hrát bowling – www.zacnihratbowling.cz

Hrací systém: Hraje se na 2 soutěžní kola – první kolo a finále. V prvním kole se hrají 2 hry. Z prvního kola postupuje 12 nejlepších účastníků dle výsledků a handicapových bodů dle věku účastníka. Ve finálovém kole se hraje na 2 hry.

V roce 2021 zatím není VEČERNÍ BOWLINGOVÁ ŠKOLA VYPSÁNA!

 

VEČERNÍ BOWLINGOVÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Baví vás bowling? Chcete se v něm zdokonalit. Přihlaste se na večerní bowlingové lekce pro veřejnost. Zúčastněte se lekcí pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce probíhají jednou za 14 dní v pondělí od 18.00 do 19.00. Maximální počet hráčů na jednu dráhu jsou tři hráči. Maximální počet účastníku jedné lekce je devět.

POPIS A CÍL LEKCE

Lekce jsou určeny bowlingovým hráčům různých bowlingových úrovní. Trénovat lze „rovinářskou“ techniku i techniku sportovní s excentrickou koulí. Začátečníci trénují rozběh, volné kyvadlo, timing, vypouštění koule a odhodové postavení. Středně pokročilí a pokročilí hráči se soustředí na roztáčení koule, dohozové systémy, korekce techniky, čtení drah a ustálení svého průměru.

TRENÉRKA

Lekce probíhají pod vedením certifikované trenérky České bowlingové asociace (ČBA) Kateřiny Mňačkové. Kateřina je dlouholetou trenérkou, zároveň se stará na Radavě o oddíl dětí, který se účastní juniorské ligy, pořádané Českou bowloingovou asociací. V současné době zde také vede tréninkové centrum mládeže, připravuje mladé bowlingové talenty na vrcholové akce – reprezentační výběry či ME…

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 200 Kč za osobu (cena zahrnuje pronájem bowlingových drah i služby trenérky). Přihlašování je možné e-mailem na miladka@radava.cz, telefonicky na 233 101 211, nebo přes online registrace. Lekce probíhá od 2 přihlášených účastníků.

ZÁVĚREM

V případě pravidelné tréninkové účasti je možnost začlenit se do turnajů v rámci bowlingu RADAVA či do týmu reprezentující RADAVU na ligové úrovni.

Těšíme se na Vás!!

Bowling RADAVA

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

27. 5. 2023

V květnu zářil na Letenském poháru Jirka Nechutný

Vážení bowlingoví příznivci, Celkem třicet hráčů se prezentovalo na radavské sérii turnajů pro jednotlivce. Turnaj byl tentokrát ve znamení pětek. 25. 5. proběhl pátý turnaj této […]
24. 5. 2023

Podnikovou ligu v sezóně 22/23 vyhrávají Zatím Nevím

Vážení bowlingoví příznivci, 22. května se na Radavě naposledy v letošní sezóně střetly týmy v rámci Podnikové ligy – týmové soutěže pro čtyřčlenné kolektivy. Jedenáct hracích […]
REZERVACE