TURNAJOVÝ KALENDÁŘ

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA mnoho sportovních lig a turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Abyste žádný turnaj neprošvihli, tak sledujte náš kalendář.

V BOWLINGOVÉ SEZÓNĚ 2022/2023 PRO VÁS ORGANIZUJEME:

 • Bowlingové ligy – Pivní liga a Podniková liga
 • Bowlingové turnaje pro všechny zájemce – Letenský pohár na Radavě pro jednotlivce, Radavský Double pro libovolné dvojice, Večerní růži pro ženy, Víkendový turnaj dvojic a Radavskou K. O. devítku pro všechny jednotlivce
 • Bowlingový kroužek pro děti a mládež od 8 do 14 let – více zde: Bowlingový kroužek

Bowling Radava vyhlašuje Podnikovou ligu pro sezónu 2023/2024.

Podniková liga je bowlingová soutěž pro čtyřčlenné týmy, která se hraje pravidelně v pondělí jednou za 14 dní od 18.00.

Nultý hrací večer (kde se hraje o tekuté odměny a nepočítá se do celkového žebříčku) Podnikové ligy proběhne v pondělí 11. 9. 2023 od 18 hodin.

Základní informace o Podnikové lize 2023/2024 jsou zde: vyhlaseni Podnikovky 23-24

Propozice a pravidla Podnikové ligy 2023/2024 jsou zde: Pravidla Podnikove ligy 23-24

Přihláška Podnikové ligy 2023/2024 je zde: https://forms.gle/Dcbj1vayQzDYVscG8

 

Neváhejte se přihlásit do ligy. Přihlašujte svoje týmy do 25. září 2023! Těšíme se na Vás!

PŘIHLÁŠENÉ TÝMY:

 1. Fešáci
 2. ŠumaFuk
 3. Pomlčky
 4. KoliBříci – dorazí až 25. 9.
 5. Ouřadové – dorazí až 25.9.
 6. Sem Tam Ťuk

Vyhlašujeme Pivní ligy na Radavě pro sezónu 2023/2024.

Pivní liga je bowlingová soutěž pro tříčlenné týmy, která se hraje pravidelně v neděli jednou za 14 dní od 18.00 hodin.

Nultý hrací večer Pivní ligy (hraje se o tekuté odměny a nepočítá se do celkové klasifikace) proběhne v neděli 17. 9. 2023 od 18.00 hodin.

Základní informace o Pivní lize 2023/2024 jsou zde: Pivní liga 23-24-vyhlášení

Propozice a herní pravidla Pivní ligy 2023/2024 jsou zde: Pivní liga 23-24-pravidla

Přihláška Pivní ligy 2023/2024 je zde: https://forms.gle/je7vYS1D4gsv2U8Y8

Neváhejte se přihlásit do ligy. Přihlašujte svoje týmy do 1. října 2023! Těšíme se na Vás!

Přihlášené týmy:

 1. Radavské Nuly
 2. RazDvaTři

Letenský pohár jednotlivců na Radavě je otevřená série bowlingových turnajů v kategorii jednotlivců pro pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!!.V roce 2024 proběhne celkem 10 turnajů.

Turnaje budou vypisovány s dostatečným předstihem – minimálně měsíc dopředu. Jednotlivé turnaje proběhnou:

 1. středa 10. ledna
 2. středa 7. února
 3. středa 20. března
 4. středa 17. dubna
 5. středa 15. května
 6. středa 12. června
 7. středa xx. září
 8. středa xx. října
 9. středa xx. listopadu
 10. sobota xx. prosince o dvojnásobné body

Žebříček série: Všichni účastníci získávají body do celkového žebříčku série o Letenský pohár dle následujícího klíče – vítěz získá počet bodů, kolik bylo účastníků, druhý o bod méně… poslední účastník získává 1 bod. Prvních osm míst v turnaji získává ještě bonusové body do žebříčku: 1.10b., 2.8b., 3.6b., 4.5b., 5.4b., 6.3b., 7.2b., 8.1b

Celkové pořadí určí 8 nejlepších výsledků v sérii. Tři nejlepší získají poháry. Pohár získá i nejlepší žena.

.

VEČERNÍ RŮŽE NA RADAVĚ

Zábavně společenský večer s bowlingovým turnajem určený výhradně ženám, který má ambice stát se více než obyčejný všednodenní bowlingový turnaj. Soutěž je sice hlavním motivem večera, ale stejně důležitý je prvek gastronomický, složený z ochutnávky  pohoštění od místního šéfkuchaře, prezentace kosmetiky a dalších služeb nebo zábavy. Růže pro všechny dala turnaji jméno.

Hrací systém: Hraje se na 3 kola po dvou hrách. Na Večerní růži se hraje tzv. devítkou (NOTAP 9) – tzn. když shodíte 9 kuželek prvním hodem, zapíše se vám strike.

 

 

RADAVSKÝ DOUBLE

Turnaje Radavský Double jsou otevřené turnaje pro všechny dvojice – muž + muž, muž + žena, žena + žena. Turnaj se hrají na tři kola. Ženy a junioři mají handicap 10 bodů na hru. Odměnu získají tradičně nejlepší i poslední.

Hrací systém: Hraje se na 3 soutěžní kola – 1. kolo, 2. kolo a finále. V prvním kole hraje každý z dvojice 2 hry sám za sebe z prvního kola postupuje 24 nejlepších párů do 2. kola. V druhém kole hrají týmy 3 hry – kde se hráči střídají po „frejmu“ – z druhého kola postupuje 12 nejlepších dvojic do finálového kola. Ve finále se hrají 3 hry – kde se hráči střídají po každém hodu.

 

RADAVSKÁ K.O. DEVÍTKA

Turnaje v K.O. devítce jsou otevřené turnaje pro všechny jednotlivce.

Hrací systém: Hraje se na 3 soutěžní kola. Celou dobu se hraje tzv. devítka (NOTAP 9).
V prvním kole se hrají 2 hry. Z prvního kola postupuje 48 účastníků a hraje se o nasazení do play off (1. vs. poslední, 2. vs. předposlední atp.). Ve druhém kole se hrají 2 hry, ze kterých postupují vítězové na dráze a dále příslušný počet poražených dle dosažených bodů ve druhém kole, tak aby bylo 24 finalistů. V případě, že je menší počet než 30 hráčů do finále postupuje pouze 18 nejlepších.

 

VÍKENDOVÉ DVOJICE

Tento turnaj je určený pro libovolné dvojice. V tomto turnaji nejsou žádné handicapy.

Systém turnaje: Hraje se tříkolově. První kolo hrají 4 hry se střídáním po frejmu. Ve druhém kole se hrají 3 hry se střídáním po každém hodu. Do třetího kola postupuje 12 nejlepších dvojic po druhém kole.. Třetí kolo se hraje tzv. devítka a hrají se 3 hry se střídáním po frejmu. Specialitou turnaje je, že se výsledky načítají a každá hra se počítá. Výsledné skóre tvoří 10 her, které nejlepší dvojice odehrají.

 

TURNAJ 10-9-8

Turnaj je určený pro všechny jednotlivce. Turnaj hrajeme většinou jako letní speciál.

Systém turnaje: Turnaj je tříkolový. V prvním kole se hrají dvě klasické hry. Druhé kolo se hrají dvě hry tzv. devítkou a třetí kolo pro 36 nejlepších se hrají dvě hry tzv. osmičkou. Specialitou turnaje je, že se výsledky načítají a každá hra se počítá. Výsledné skóre tvoří 6 her, které nejlepší hráči odehrají.

V roce 2023 zatím není VEČERNÍ BOWLINGOVÁ ŠKOLA VYPSÁNA!

 

VEČERNÍ BOWLINGOVÁ ŠKOLA PRO DOSPĚLÉ

Baví vás bowling? Chcete se v něm zdokonalit. Přihlaste se na večerní bowlingové lekce pro veřejnost. Zúčastněte se lekcí pod vedením kvalifikované trenérky. Lekce probíhají jednou za 14 dní v pondělí od 18.00 do 19.00. Maximální počet hráčů na jednu dráhu jsou tři hráči. Maximální počet účastníku jedné lekce je devět.

POPIS A CÍL LEKCE

Lekce jsou určeny bowlingovým hráčům různých bowlingových úrovní. Trénovat lze „rovinářskou“ techniku i techniku sportovní s excentrickou koulí. Začátečníci trénují rozběh, volné kyvadlo, timing, vypouštění koule a odhodové postavení. Středně pokročilí a pokročilí hráči se soustředí na roztáčení koule, dohozové systémy, korekce techniky, čtení drah a ustálení svého průměru.

TRENÉRKA

Lekce probíhají pod vedením certifikované trenérky České bowlingové asociace (ČBA) Kateřiny Mňačkové. Kateřina je dlouholetou trenérkou, zároveň se stará na Radavě o oddíl dětí, který se účastní juniorské ligy, pořádané Českou bowloingovou asociací. V současné době zde také vede tréninkové centrum mládeže, připravuje mladé bowlingové talenty na vrcholové akce – reprezentační výběry či ME…

CENA A PŘIHLAŠOVÁNÍ

Cena za jednu lekci je 200 Kč za osobu (cena zahrnuje pronájem bowlingových drah i služby trenérky). Přihlašování je možné e-mailem na miladka@radava.cz, telefonicky na 233 101 211, nebo přes online registrace. Lekce probíhá od 2 přihlášených účastníků.

ZÁVĚREM

V případě pravidelné tréninkové účasti je možnost začlenit se do turnajů v rámci bowlingu RADAVA či do týmu reprezentující RADAVU na ligové úrovni.

Těšíme se na Vás!!

Bowling RADAVA

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

12. 6. 2024

K.O. DEVÍTKA NA RADAVĚ – ST 19. 6. od 17:30

Účastníci: turnaj je určen pro všechny pravidelné, příležitostné i začínající hráče bowlingu, ženy i muže, staré i mladé, zkrátka pro všechny!!! Místo konání: Bowling RADAVA, Milady Horákové 37, Praha […]
10. 6. 2024

9. 6. Pivní soutěž týmů vyhrávají v letošní sezóně Veselí Pumprlíci s.r.o.

     Vážení bowlingoví příznivci, 9. června vyvrcholilo letošní snažení týmů, které se utkávaly v rámci soutěže tříčlenných družstev na Radavě každou druhou neděli. Letos celkem […]
REZERVACE