Aktuality


25. 5. 2021

Radava se otevírá v sobotu 29. 5.

Vážení naši hosté, Bowlingové centrum SC RADAVA se otevírá v sobotu 29. 5. Provozní doba bude každý den od 10.00 do 22.00 hodin. Do 15. června […]
12. 11. 2019

Vlastní turnaj

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Vítejte na stránkách sportovního centra Radava a nechte se provést cestou zábavy, sportu a gastronomie. V sekcích bowling a tenis se dovíte vše co potřebujete vědět k tomu jak si u nás zahrát a v sekci restaurace Vám nabízíme naše gastronomické služby. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme najdete na Turnajích a ligách. Velkou část naši klientely tvoří podniky a instituce nejrůznějšího typu. Nejen o tom co se děje večer pojednávají podnikové párty. V sekci pro veřejnost se dovíte co chystáme pro širokou veřejnost, hlavně pro děti a seniory. Aby byl tento příběh úplný, nemůžou chybět spousty pozvánek, upoutávek, zpráv i zpráviček a obrázků z dění v našem centru. Tak se pusťte do listování našimi stránkami! Těšíme se na vaši návštěvu!


Otevírací doba

Pondělí - Neděle
10:00 - 22:00

Cena

Do 17:00 - 290,-
Od 17:00 - 360,-
BOWLING

Ihned jak vstoupíte, ocitnete se v prostoru s hektickou atmosférou bowlingových klání. Naše herna na konci města Ústí nad Orlicí poskytla útočiště osmi bowlingovým drahám s originální technologií firmy Brunswick, přísná pravidla pro používání a trvalá péče o dráhy a stav kuželek garantuje standard přípravy drah každému: trénujícímu týmu mistrů republiky stejně jako dvanáctiletému Jirkovi Hájkovi a jeho babičce, kteří u nás slaví narozeniny a jsou na bowlingu poprvé.

RESTAURACE

Stylová restaurace se salonkem s možností uzavření pro privátní akce je příjemným místem k posezení i vychutnání gastronomických specialit šéfa kuchyně. V letních měsících je našim návštěvníkům k dispozici také útulné posezení na terase..

PODNIKOVÉ PÁRTY

Jako každým rokem očekáváme v předvánočním období zvýšený zájem o bowling, a to jak ze strany jednotlivců, tak zejména malých i velkých společností i firem. Oblíbenou formou společného zakončení pracovního roku se stal firemní večírek s bowlingovým turnajem. Kapacita našeho klubu umožňuje uvítat u nás společnost až o 100 zúčastněných. Dobrý termín (listopadový a prosincový) pro vánoční večírek je ovšem nejlépe dojednat co nejdříve.

DĚTEM

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA desítky sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte pravý blok a turnajový kalendář.

REZERVACE