Aktuality


6. 9. 2022

SC Radava ÚnO ke dni 30. 9. 2022 končí provoz

Vážení naši hosté, SC Radava Ústí nad Orlicí ke dni 30.září 2022 končí provoz. Provoz kuchyně bude ukončen v sobotu 24.9.2022. Bowling bude ukončen ve čtvrtek […]
25. 5. 2021

Radava se otevírá v sobotu 29. 5.

Vážení naši hosté, Bowlingové centrum SC RADAVA se otevírá v sobotu 29. 5. Provozní doba bude každý den od 10.00 do 22.00 hodin. Do 15. června […]
12. 11. 2019

Vlastní turnaj

Uspořádejte si svůj vlastní turnaj! Dráhy Vám připravíme, pomůžeme při počítání výsledků a vyhlášení vítězů. Velký, malý nebo miniturnaj. Nezapomeňte si říct o slevu nebo dárek […]
O NÁS

Vítá vás Radava


Vítejte na stránkách sportovního centra Radava a nechte se provést cestou zábavy, sportu a gastronomie. V sekcích bowling a tenis se dovíte vše co potřebujete vědět k tomu jak si u nás zahrát a v sekci restaurace Vám nabízíme naše gastronomické služby. Soutěžení je nám vlastní a co si o tom myslíme najdete na Turnajích a ligách. Velkou část naši klientely tvoří podniky a instituce nejrůznějšího typu. Nejen o tom co se děje večer pojednávají podnikové párty. V sekci pro veřejnost se dovíte co chystáme pro širokou veřejnost, hlavně pro děti a seniory. Aby byl tento příběh úplný, nemůžou chybět spousty pozvánek, upoutávek, zpráv i zpráviček a obrázků z dění v našem centru. Tak se pusťte do listování našimi stránkami! Těšíme se na vaši návštěvu!


Otevírací doba

Pondělí - Neděle
10:00 - 22:00

Cena

Do 17:00 - 290,-
Od 17:00 - 360,-
BOWLING

Ihned jak vstoupíte, ocitnete se v prostoru s hektickou atmosférou bowlingových klání. Naše herna na konci města Ústí nad Orlicí poskytla útočiště osmi bowlingovým drahám s originální technologií firmy Brunswick, přísná pravidla pro používání a trvalá péče o dráhy a stav kuželek garantuje standard přípravy drah každému: trénujícímu týmu mistrů republiky stejně jako dvanáctiletému Jirkovi Hájkovi a jeho babičce, kteří u nás slaví narozeniny a jsou na bowlingu poprvé.

RESTAURACE

Stylová restaurace se salonkem s možností uzavření pro privátní akce je příjemným místem k posezení i vychutnání gastronomických specialit šéfa kuchyně. V letních měsících je našim návštěvníkům k dispozici také útulné posezení na terase..

PODNIKOVÉ PÁRTY

Jako každým rokem očekáváme v předvánočním období zvýšený zájem o bowling, a to jak ze strany jednotlivců, tak zejména malých i velkých společností i firem. Oblíbenou formou společného zakončení pracovního roku se stal firemní večírek s bowlingovým turnajem. Kapacita našeho klubu umožňuje uvítat u nás společnost až o 100 zúčastněných. Dobrý termín (listopadový a prosincový) pro vánoční večírek je ovšem nejlépe dojednat co nejdříve.

DĚTEM

V naší herně připravujeme pod značkou BOWLING RADAVA desítky sportovních turnajů, mnohdy doplněných společenským, zábavným nebo komerčním programem. Pro správný výběr využijte pravý blok a turnajový kalendář.

REZERVACE