Jako každým rokem očekáváme v předvánočním období zvýšený zájem o bowling, a to jak ze strany jednotlivců, tak zejména malých i velkých společností i firem. Oblíbenou formou společného zakončení pracovního roku se stal firemní večírek s bowlingovým turnajem. Kapacita našeho klubu umožňuje uvítat u nás společnost až o 100 zúčastněných. Dobrý termín (listopadový a prosincový) pro vánoční večírek je ovšem nejlépe dojednat co nejdříve.Pro obchodní společnosti, které v předvánoční době mají nejvíc práce a nejméně myšlenek na oslavné bilancování, nabízíme stejně atraktivní termíny v lednu a únoru. Rádi s Vámi projednáme nejenom skladbu občerstvení nebo přípravu turnaje, ale i zajištění zábavy a organizaci Vašeho večera.

Počátečním prvkem naší nabídky firmám je příprava a organizace podnikového večírku s bowlingovým turnajem a občerstvením. Tato forma je nejčastější v podzimních a zimních měsících, ale stále častější je zájem o podobné akce v období po skončení roku (leden, únor), před dovolenými (červen) nebo po nich (září).  Náš podíl na organizaci i program je velmi variabilní v závislosti na zájmu každého. Někdy se jedná o akci spíše sportovního charakteru, často jsou zařazovány teambuildingové prvky, jindy je akce spojena s gastronomickým programem (např. ochutnávky vín)

Charakterem blízkým těmto akcím jsou i firemní prezentace. Společnosti často využívají naše prostory pro navazování nových kontaktů, představení nových výrobků a služeb novinářům, výroční zasedání či tiskové konference.   

Jsme velmi rádi, pokud občasná spolupráce začne mít opakovaný či pravidelný charakter a podnikový večírek se postupně mění na organizaci série sportovně společenských setkání nebo firemních lig. S ohledem na rozvojové, komerční i propagační zájmy firmy, časové i organizační možnosti účastníků, nakonec i rozpočtový limit, připravujeme vhodný turnajový model, herní předpisy a propozice turnaje. Zabezpečujeme průběh a moderaci soutěže, výsledkový servis, vyhodnocení a případně i ceny pro nejlepší týmy či jednotlivce.

Jinou formou spolupráce s institucemi a firmami je zapojení naší herny do interních podnikových systémů a programů péče o lidské zdroje (benefiční programy).  Zaměstnancům těchto podniků jsou individuálně nebo kolektivně poskytovány permanentky na bowling, případně jednorázové poukázky, resp. vstupenky na společenské, sportovní nebo gastronomické akce pořádané přímo klubem, např. společenský večer pro členy, Benefic pro Adopci na dálku.

Radava akceptuje nebo je součástí řady podnikových systémů péče o pracující, např. Benefit+.

OBČERSTVENÍ NA OBJEDNÁNÍ

Samozřejmě pro Vás připravíme občerstvení na míru – ať už se jedná o raut pro firemní akci či narozeniny nebo budete chtít menu na dětskou oslavu…

Pokud si budete občerstvení sestavovat sami, prosím respektujte, že od jednotlivé položky je třeba odebrat minimálně 10 porcí.

Pokud máte zájem uspořádat Vaší akci na Bowlingu RADAVA, tak nás neváhejte kontaktovat, předem si rozmyslete, kolik vás  bude, kdy se můžete na Radavě sejít, od kdy budete chtít hrát bowling a na kolika drahách, kdy budete chtít občerstvení (před hrou, během hry, po hře). pokud si nevíte rady, neváhejte se obrátit na e-mail: sportcentrum@radava.cz. my Vás zkontakujeme a vše probereme, tak aby Vaše akce proběhla přesně podle Vašich představ!

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ

REZERVACE