Ihned jak vstoupíte, ocitnete se v prostoru s hektickou atmosférou bowlingových klání.

Naše herna na konci města Ústí nad Orlicí poskytla útočiště osmi bowlingovým drahám s originální technologií firmy Brunswick, přísná pravidla pro používání a trvalá péče o dráhy a stavu kuželek garantuje standard přípravy drah každému: trénujícímu týmu mistrů republiky stejně jako dvanáctiletému Jirkovi Hájkovi a jeho babičce, kteří u nás slaví narozeniny a jsou na bowlingu poprvé.

Kapacita osmi drah umožňuje hrát v jednom okamžiku až 64 hráčům a vyhoví tak požadavkům nejenom individuálním návštěvníkům, menším skupinám, ale i větším školním kolektivům, uzavřené společnosti podnikových večírků nebo firemních soutěží. Není náhodou, že je RADAVA místem regulérní výuky bowlingu v rámci tělesné výchovy  škol, nebo častou příležitostí pro setkání až stohlavého kolektivu zaměstnanců firem a institucí při zábavě a sportu.

Návštěvníci mají k dispozici dostatečné množství koulí ke hře, speciální bowlingovou obuv zapůjčujeme za mírný poplatek, vybrané dráhy jsou vybaveny dětskými zarážkami pro hru i těch nejmenších.

REZERVACE BOWLINGOVÝCH DRAH

Potvrzení rezervace
TelefonE-mail

CENÍK PRONÁJMU BOWLINGOVÝCH DRAH

PONDĚLÍ – NEDĚLE

10.00 – 17.00      290 Kč / hod.

17.00 – 22.00      360 Kč / hod.

Uvedené ceny jsou za pronájem 1 dráhy na 1 hodinu. Ceny se účtují po minutě.

Bowling lze hradit hotově, platební kartou a vybranými benefitovými systémy a dárkovými poukazy vydanými Bowlingem RADAVA a spolupracujícími organizacemi.

STORNO poplatky jsou uvedené v provozním řádu.

Sportovně zaměřeným návštěvníkům slouží herna Bowling s nejmodernějším vybavením od americké firmy BRUNSWICK. K dispozici je osm profesionálních drah, z nichž na každé může hrát až osm hráčů. Příjemné posezení s výhledem na hru je samozřejmostí.

 • možnost pronájmu herny
  pořádání soukromých akcí
  pořádání firemních turnajů
  bowlingové turnaje
  velkoplošný videoprojektor
  WIFI síť – ZDARMA

Možnost platby bowlingu a restaurace platebními kartami:
EC/MC, MAES, AMEX, VISA, JCB, DC, V-PAY.

Můžete si u nás zakoupit permanentní vstupenky na bowling v ceně:

1 500,- Kč se slevou  5%
3 000,- Kč se slevou 10%
4 500,- Kč se slevou 12%
6 000,- Kč se slevou 15%

Vstupenka je přenosná a sleva je poskytnuta při nákupu vstupenky.

PROVOZNÍ ŘÁD BOWLINGU RADAVA

Vážení hosté, děkujeme Vám, že jste navštívili bowlingovou hernu BOWLING RADAVA. Naše herna je vybavena 12 profesionálními dráhami Bunswick umístěnými ve dvou patrech. Pro provoz těchto drah, Vaši spokojenost a bezpečnost platí následující provozní řád:

 1. Na rezervované dráhy je nutno se dostavit 10 minut před započetím rezervace. Při nedodržení této lhůty může být dráha pronajata jinému zákazníkovi.
 2. Zájemci o pronájem drah jsou povinni se před vstupem na dráhu zaregistrovat u obsluhy drah.
 3. Vstup na dráhy je povolen pouze v obuvi určené pro bowling. Hráči, kteří nevlastní bowlingovou obuv, si ji mohou bezplatně zapůjčit při registraci. Nepoužívejte, prosím, zapůjčenou obuv bez ponožek.
 4. Vstup do prostoru drah za faulovou čáru je zakázán.
 5. Odchod mimo prostory herny v zapůjčené obuvi je zakázán.
 6. Svévolná manipulace s příslušenstvím drah a zařízením herny je zakázána. Při jakékoliv závadě na dráze či ostatního zařízení herny upozorněte, prosím, obsluhu herny.
 7. Vstup hráčů do prostor určeným pouze pro personál je zakázán.
 8. Při hře se prosím chovejte ohleduplně, nehrajete sami.
 9. Zařízení herny neničte a používejte dle pravidel bowlingu.
 • Ukončení hry oznamte obsluze, na základě odehraného času vám bude vystaven účet. Drobné provozní závady, které způsobí přerušení hry na krátkou dobu, nemohou být odečteny z placeného času.
 • Před odchodem odevzdejte zapůjčenou obuv.
 • Za poškození soukromých bowlingových koulí nenese herna odpovědnost.
 • Při porušování tohoto provozního řádu může být hráč vykázán z prostoru herny.
 • Registrací do online rezervačního systému BOWLINGU RADAVA zákazník poskytuje souhlas se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů. Tyto údaje jsou použity shromažďovány a zpracovávány výhradně pro účely zasílání obchodních sdělení subjektu údajů prostřednictvím elektronických prostředků podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, a to do doby, kdy subjekt údajů přímo a účinně zašle správci informaci o tom, že si nepřeje, aby mu byly obchodní informace správcem nadále zasílány), maximálně však na dobu 5 (pěti) let. Sumarizované údaje z tohoto formuláře mohou být použity správcem pro statistické účely, a to pro vnitřní potřebu správce.
 • STORNO poplatky:
 • Rezervace zrušená méně než 4 hodin před začátkem – 50 % z ceny rezervace.
 • Neuplatněná rezervace – 50 % z ceny rezervace.

Tento provozní řád je platný od 15. 9. 2020

Někdy nevíte, jak potěšit kamarády nebo své blízké. Poukaz na hodinu nebo dvě bowlingu třeba i s malým občerstvením je dárek, který má nápad a slibuje skvělý zážitek. A nakonec mnohdy si užije obdarovaný i dárce. Dárkový poukaz můžete objednat v libovolné výši, ideálně když připojíte jméno a vzkaz pro obdarovaného. Poukaz objednávejte na e-mailu sportcentrum@radava.cz

REZERVACE