Rezervace restaurace

Máte zájem o rezervaci míst v restauraci?
Rezervovat


Polední menu


on line rezervace jsou aktuální u objednávek nad 24hodin.
Děkujeme za pochopení


Informace k rezervaci

Rezervace se přijímá buď osobně, elektronicky nebo telefonicky na tel.č. 465 529 477-9, maximálně 14 dní předem. Propadá 5 minut před začátkem rezervované doby.

Možnost platby bowlingu a restaurace platebními kartami:
EC/MC, MAES, AMEX, VISA, JCB, DC

 
Restaurace

Restaurace

Stylová restaurace se salonkem s možností uzavření pro privátní akce je příjemným místem k posezení i vychutnání gastronomických specialit šéfa kuchyně.V letních měsících je našim návštěvníkům k dispozici také útulné posezení na terase.

BOWLING RADAVA

Sedí se Vám dobře?
Snažili jsme se, aby interiér navozoval atmosféru konzervativního pohodlí v klubovém stylu. Vše pro posezení s přáteli a známými. S těmi, co známe už léta i s těmi, kteří si k nám sednou poprvé.
Avšak
není tajemstvím, že jen pár kroků od Vás se otvírá brána do světa hektického ducha bowlingových klání, třesku padajících kuželek i radostných výkřiků plných zaujetí, bouře sportovního nadšení i chvilek zklamání.
Právě zde
jsme chtěli vytvořit hlavní stan bowlingového luxusu. Instalovali jsme dráhy Brunswick, které poskytují komfortní požitek ze hry příležitostným a rekreačním hráčům stejně jako ligovým "profesionálům". Pravidelné konání sérií bowlingových turnajů za účasti hráčů špičky žebříčku České bowlingové asociace vytváří trvalý tlak na standard kvality údržby drah. Standard poskytovaný všem: Mistru republiky pro rok 2002 Tomáši Kučírkovi stejně jako dvanáctiletému Jirkovi, který se svou babičkou slaví narozeniny a je u nás poprvé.

Bowling
Hra, která nemá omezenu hráčskou základnu. Na světě jí holduje více než sto milionů lidí a hrát ji může snad každý: Děti tak malé, že neudrží kouli v jedné ruce, školáci, studenti, kominíci i manažeři, parťáci i samotáři, důchodci i rentiéři.
Bowling je zábava i sport provázený čistou nefalšovanou radostí. Pravidla jsou jednoduchá, vypouštění koule snadné a počítání spadlých kuželek obstarává ‚‚mašina‘‘.
Pro ambiciózní
zájemce o hru není nic snazšího než požádat na recepci o zařazení do žebříčku, ligového družstva nebo přihlásit se do některého z turnajů. Nebojte se, že na to nemáte. Systém handicapů umožní i začátečníkovi rovnocenně soupeřit s bowlingovým veteránem.

Tak už si pojďte hrát
(Recepce Vám poskytne vše potřebné pro hru.)


Informace30.09.2019

Informace pro zákazníky

 

K 30. srpnu 2019 jsme ukončili akci Poukázka na hodinu bowlingu zdarma za každé 10 menu.

Od. 1. září již nevydáváme nové formuláře.

Od 15. října již nebudeme poskytovat razítko za obědové menu.

Současně Vás žádáme, abyste nárok na volnou hru za desáté menu uplatnili nejpozději do 31. října 2019. Po tomto datu již nebude nárok akceptován

 

Děkuji

Milan Kotáb

 

Bowling Radava


Jídlo a nápoje25.10.2019

Pro všechny které popadne hlad, či už ze sportovního zápolení,nebo si chtějí vychutnat výtečné jídlo od našeho šéfkuchaře, máme stálou nabídku jídel a pití z které si opravdu vybere každý.

Dobrou chuť !

Večerní nabídka


Provozní doba27.11.2019

 

Den Provozní doba
Restaurace, Salonek
Po - So 10:00- 23:00
Ne 10:00-20:00
Herna, Bar
Po - Čt 10:00 - 23:00
Pá - So 10:00 - 24:00
Ne 10:00 - 20:00


 


Copyright Bowling RADAVA © 2010

TOPlist