Rezervace restaurace

Máte zájem o rezervaci míst v restauraci?
Rezervovat


Polední menu

Polední menu v Radavě je vždy na vysoké gastronomické úrovni. Nabízíme Vám výběr z pěti kompletních menu. Náš systém věrnostních bonusů Vás dostane. Přijďte a nebudete litovat!

Jídelní lístek na týden 22.1.-26.1.2018


on line rezervace jsou aktuální u objednávek nad 24hodin.
Děkujeme za pochopení


Informace k rezervaci

Rezervace se přijímá buď osobně, elektronicky nebo telefonicky na tel.č. 465 529 477-9, maximálně 14 dní předem. Propadá 5 minut před začátkem rezervované doby.

Možnost platby bowlingu a restaurace platebními kartami:
EC/MC, MAES, AMEX, VISA, JCB, DC

 
Restaurace

Restaurace

Stylová restaurace se salonkem s možností uzavření pro privátní akce je příjemným místem k posezení i vychutnání gastronomických specialit šéfa kuchyně.V letních měsících je našim návštěvníkům k dispozici také útulné posezení na terase.

BOWLING RADAVA

Sedí se Vám dobře?
Snažili jsme se, aby interiér navozoval atmosféru konzervativního pohodlí v klubovém stylu. Vše pro posezení s přáteli a známými. S těmi, co známe už léta i s těmi, kteří si k nám sednou poprvé.
Avšak
není tajemstvím, že jen pár kroků od Vás se otvírá brána do světa hektického ducha bowlingových klání, třesku padajících kuželek i radostných výkřiků plných zaujetí, bouře sportovního nadšení i chvilek zklamání.
Právě zde
jsme chtěli vytvořit hlavní stan bowlingového luxusu. Instalovali jsme dráhy Brunswick, které poskytují komfortní požitek ze hry příležitostným a rekreačním hráčům stejně jako ligovým "profesionálům". Pravidelné konání sérií bowlingových turnajů za účasti hráčů špičky žebříčku České bowlingové asociace vytváří trvalý tlak na standard kvality údržby drah. Standard poskytovaný všem: Mistru republiky pro rok 2002 Tomáši Kučírkovi stejně jako dvanáctiletému Jirkovi, který se svou babičkou slaví narozeniny a je u nás poprvé.

Bowling
Hra, která nemá omezenu hráčskou základnu. Na světě jí holduje více než sto milionů lidí a hrát ji může snad každý: Děti tak malé, že neudrží kouli v jedné ruce, školáci, studenti, kominíci i manažeři, parťáci i samotáři, důchodci i rentiéři.
Bowling je zábava i sport provázený čistou nefalšovanou radostí. Pravidla jsou jednoduchá, vypouštění koule snadné a počítání spadlých kuželek obstarává ‚‚mašina‘‘.
Pro ambiciózní
zájemce o hru není nic snazšího než požádat na recepci o zařazení do žebříčku, ligového družstva nebo přihlásit se do některého z turnajů. Nebojte se, že na to nemáte. Systém handicapů umožní i začátečníkovi rovnocenně soupeřit s bowlingovým veteránem.

Tak už si pojďte hrát
(Recepce Vám poskytne vše potřebné pro hru.)


Víkendové menu23.01.2018

so.ne 27.1.-28.1. od 11 hodin
Víkendové menu

 

 

Polévka:

 

0,33l

Kuřecí vývar s masem a rýží

25,-

 

Hotová jídla:

 

120g

Ďábelské hovězí nudličky, rýže vařená
 

84,-

300g

Vepřový špalek, hlávkové zelí, houskový knedlík
 

94,-

150g

Smažený kuřecí řízek, brambory šťouchané, salát okurkový

89,-


 

350g

Salát „Šopský“ s kuřecím masem, bagetka

 

 79,-

 

Minutky:

 

200g

Vepřový steak s čertovskou směsí, zeleninová obloha

139,-

 

Rezervace stolu: sportcentrum@radava.cz

nebo 465 52 94 77 -9


Jídlo a nápoje01.10.2015

Pro všechny které popadne hlad, či už ze sportovního zápolení,nebo si chtějí vychutnat výtečné jídlo od našeho šéfkuchaře, máme stálou nabídku jídel a pití z které si opravdu vybere každý.

Dobrou chuť !

jídelní a nápojový lístek platný od 1.10.2015


Provozní doba20.06.2010

Den Provozní doba
Restaurace, Salonek
Po - Ne 10:00- 23:00
Herna, Bar
Po - Čt 10:00 - 23:00
Pá - So 10:00 - 01:00
Ne 10:00 - 23:00
 


 


Copyright Bowling RADAVA © 2010

TOPlist